Алкоголізм

Лікування алкоголізму

Алкоголізм – проблема сучасного суспільства. Що робити при алкоголізмі?

Алкоголізм – це хімічна залежність від вживання спиртного, яка має непереборний, хронічний, прогресивний та смертельний характер. Алкоголь є субстанцією, що містить психоактивну речовину, етиловий спирт. Етиловий спирт і викликає психічну та фізичну залежність. Алкоголізм є первинним захворюванням. Лікування алкоголізму у рамках клінічного стаціонару, це найефективніше рішення на сьогоднішній день. Це означає, що сама проблема не викликається шляхом супутніх причин (депресія, проблеми, тощо). Хоча суб’єктивно алкоголік може почати вживати через зовнішні труднощі. Але сформована залежність від алкоголю не залежить від зовнішніх факторів.

 

Факти про алкоголізм.

 

Алкоголь хоча б раз у житті вживали до 95% населення країн пост-радянського простору. Алкоголь входить в постійний раціон харчування 60% чоловіків і 35-40% жінок України. Вживання алкоголю повністю легально сердь повнолітнього населення країни, і його оборот незаконно проводиться навіть серед дітей. Дитячий алкоголізм приймає розмахи пандемії вражаючи до 40% неповнолітніх, велику частку яких все ж складають підлітки.  Це означає, що лікування алкоголізму є вкрай необхідним заходом для відчутно великої частини населення країни. Щорічно алкогольна залежність забирає до 300 тис. Людських життів в Україні.

Найбільш поширений в країні пивний алкоголізм, коли людина в тиждень споживає кількості пива, що несе пряму шкоду його здоров’ю і життю – більше 7-ми літрів.

Лікування алкоголізму, реабілітація алкогольної залежності.

Лікування алкоголізму, це трудомісткий процес, тому що найчастіше людину складно переконати, що він залежний від алкоголю. Вживання алкоголю є соціально нормальним явищем, і це призводить до того, що лікування алкогольної залежності стає все більш актуальним. Алкогольна залежність дуже схожа на наркоманію, з тією лише різницею, що алкоголь легальний.

Проте реабілітація алкоголізму проходить як правило менш болісно і більш продуктивно, ніж лікування наркоманії, так як людська особистість алкоголіка менш схильна до чинників соціальної і моральної деградації, ніж особистість наркомана.

Якщо вживання алкоголю для людини стало систематичним, значить варто задуматися хоча б про мінімальний відновленні, яке може уявити реабілітаційний центр, так як алкогольна залежність має тенденцію прогресувати і завжди завдає важкої шкоди здоров’ю. Якщо ж людина п’є запійний і часто, детоксикація від алкоголю і виведення з запою а так само подальше лікування алкоголізму і реабілітація є просто необхідними.

Більше дізнатись про лікування алкоголізму ви можете безкоштовно у нас – телефонуйте прямо зараз!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77