Підшивка від алкоголізму

 

Алкоголізм підшивка. Підшивка від алкоголізму в Наркологічної клініці Ренесанс – гарантія результату!

imagesКлініка Ренесанс проводить таку процедуру, як підшивка від алкоголізму! Ми проводимо підшивку від алкоголізму на базі стаціонару, застосовуючи авторські модифікації таких препаратів, як тетлонг-250, дісультфірам, еспераль, вівітрол. Діагностика алкоголізму, детоксикація і психотерапевтична робота в стислі терміни дозволяють підготувати і мотивувати клієнта на підшивку. Підшивка при алкоголізмі за технологією Клініки Ренесанс дозволяє досягти стовідсоткової блокади організму від алкоголю. А мотиваційна і терапевтична робота з фахівцями гарантує прийняття одужання і тверезості на свідомому і вольовому рівні.

Підшивка від алкоголізму – це процедура введення алкоблокатора через кров або підшкірно. Залежно від цілей клієнта, можемо ввести пролонговану підшивку через капсулу, впроваджується в підшкірні жирові тканини, або ж більш стислу за термінами блокаду через кров.

Найголовніше в підході Ренесанс – це комплексність процедур. Досягнення ефекту на фізіологічному, психологічному і мотиваційному рівні дозволяє гарантувати стовідсотковий результат в одужанні від алкоголізма! 

Зателефонуйте нам прямо зараз, і почніть одужання від алкоголізму вже сьогодні!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77