Психотерапія депресії

Психотерапія депресії, лікування депресії, реабілітація – гарантія результату і комплексний підхід в Клініці Ренесанс!

073Лікування депресії – це в першу чергу терапія співчуття і прийняття. Клієнт не в силах впоратися з депресією самостійно, з цього стандартні методи лікування, що відбуваються в директивному порядку (коли лікар говорить пацієнту, що робити) не підходять. Можна тільки погіршити ситуацію, заподіявши клієнту ще більше хворобливих переживань. Саме з цього лікування депресії в Клініці Ренесанс – це саме психотерапія депресії.

Депресія вражає всі основні сфери життєдіяльності, роблячи хворого безпорадним перед дозволом все наростаючих наслідків депресії. Тому вимагати від хворого депресією конструктивні рішення, відповідальності і мотивації до одужання морально неприпустимо. У Клініці Ренесанс ми вирішуємо всі ці проблеми, працюючи з захворюванням депресія комплексно. Психотерапія депресії в даному випадку є основою одужання. Клієнт працюючи з психотерапевтом індивідуально і в груповому форматі отримує можливість змінити своє бачення проблеми. Зміна сприйняття і застосування прогресивних психологічних технологій дозволяють клієнту знайти душевні сили, що б в полегшених умовах закритого стаціонару почати усувати наслідки депресії і вчитися долати муки захворювання.

Застосовувана в сталості психотерапія і лікування депресії повертають клієнта до душевної рівноваги і дають гарантований результат позбавлення від захворювання!


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77