Буинок престарілих Умань

Будинок пристарілих Умань.

0На базі Клініки Ренесанс  відчиняється Будинок для престарілих в Умані – всебічний догляд за людьми похилого віку в європийских умовах проживання на базі стаціонару. Будинок для престарілих в Умані надає комплексні послуги по оздоровленню, та повноцінному проживанню клієнтів. В першу чергу спеціалісти будинку престарілих в Умані піклуються про якість проживання резидентів. Клієнт потрапляє у просторий номер, де цілодобово може користатись послугами співробітників. Надаємо комплексне багаторазове харчування, та створюємо нормований режим дня, відштовхуючись від потреб резидента. Пансіонат для людей похилого віку у Умані – це в першу чергу індивідуальний підхід до кожного, ми оперативно реагуємо на будь-які обставини та вирішуємо усі задачі, які можуть виникнути при догляді за людьми похилого віку.

Дім престарілих у Умані  складається зі спеціалістів з реабілітації, медичних фахівців та волонтерів, які є не тільки професіоналами у своїй справі, але й працівниками за покликанням. Догляд за людьми похилого віку для співробітників – це в першу чергу щире бажання допомогти та людяність. Тому спеціалісти і резидент швидко знаходять взаєморозуміння та можливість для співпраці.

Дім престарілих у Умані  є комерційної організацією, це означає, що ми в першу чергу працюємо для клієнта, головним фактором ефективності праці для нас є повне задоволення резидента, що є гарантією якості нашої роботи.

Пансіонат для престарілих “Золота Осінь” визнаний кращим в Україні!

Більше про будинок для людей похилого віку в Умані можете дізнатися за телефоном!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77