Дім престарілих Рівне

Будинок пристарілих Рівне.

Будинок для престарілих в Рівному – це відділення європейського рівня по догляду за людьми похилого віку. Сьогодні на рівні держ. забезпечення досі не розвинена повноцінна програма по догляду за людьми похилого віку. Від імені держави відкрито один-єдиний будинок для людей похилого віку, який нещодавно зазнав катастрофу. Немає регіональних і обласних центрів, що забезпечують догляд за людьми похилого віку в Рівному. Саме тому Клініка Олексія Хижняка, маючи більш, ніж 20-ти річний досвід у сфері надання послуг з реабілітації та відновлення відкриває будинок для людей похилого віку в Рівному в приватному порядку. Комерційний характер організації пансіонату для людей похилого віку в Рівному забезпечує найвищу якість послуг, що надаються, адже в умовах наростаючі конкуренції ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти були задоволені і користувалися послугами будинку для людей похилого віку в Рівному.

Будинок пристарілих в Рівному складається тільки з кваліфікованих співробітників. Фахівці будинку престарілих в Рівному здатні оперативно реагувати в будь-яких непередбачених ситуаціях. Але найважливіше, це підхід до клієнта. Клієнт оточений тими фахівцями, які працюють за покликанням. Людяність і розуміння проблеми дозволяють створити атмосферу згоди і взаєморозуміння між клієнтом і співробітником.

Будинок пристарілих в Рівному забезпечує клієнта європейським рівнем проживання. Просторі кімнати, сувора санітарія, нормований індивідуальний режим харчування, можливість для активного відпочинку і реабілітації здоров’я, психологічна підтримка. Саме такі умови очікують кожного резидента, який скористався послугами будинку для людей похилого віку в Рівному.

Пансіонат для престарілих “Золота Осінь” визнаний кращим в Україні!

Більше про будинок для людей похилого віку в Рівне можете дізнатися за телефоном!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77