Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму.

Алкоголізм, кодування з гарантією результату – Наркологічна клініка Ренесанс!

0Кодування від алкоголізму – це сугестивний метод психотерапії, що проводиться досвідченим гіпнологом. Клініка Ренессанс пропонує комплексне кодування від алкоголізму, з можливістю установки медикаментозного блокатора і інтегрованої психотерапії. Завдяки штату різнопрофільних фахівців, ми можемо домогтися глибинних змін у свідомості і психіці клієнта.

Подивіться самі – з клієнтом будуть працювати психолог, психотерапевт, досвідчений лікар-нарколог, консультанти по хімічним залежностям і безпосередньо гіпнолог під час проведення процедури кодування від алкоголізму. Завдяки такому підходу ми мотивуємо клієнта на усвідомлене утримання від алкоголізму. Знаходячись в терапевтичному середовищі на амбулаторному обліку клієнт стає сприйнятливим до терапії, відновлюється психіка і здоров’я клієнта. А повне утримання від спиртних напоїв в комплексі з детоксикацією гарантує очищення крові і організму клієнта, що важливо для ефективної терапії.

Кодування від алкоголізму проводиться за комбінованою методикою. Відмінністю від стандартних процедур є складання індивідуального плану навіювання, відштовхуючись від психологічного портрета клієнта і його безпосередньої проблеми. Найважливіше в підході Клініки Ренесанс – це всебічний підхід. Досягнення ефекту на фізіологічному, психологічному і мотиваційному рівні дозволяє нам гарантувати стовідсотковий результат в одужанні від алкоголізму! 

Зателефонуйте нам прямо зараз, і почніть одужання від алкоголізму вже сьогодні!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77