Лікування залежності від препаратів

Лікування залежності від препаратів

Лікування лікарської залежності Київ.

4Люди, змушені лікувати хронічні розлади нервової системи і опортуністичні захворювання приймають препарати, які здатні викликати залежність. Залежність від лікарських препаратів є такою ж хімічної залежністю, як залежність від наркотиків, це означає, що залежна людина не зможе самостійно припинити вживання наркотичних препаратів.

Залежність від препаратів – це вельми поширений соціальний вид залежності, і лікування лікарської залежності ускладнюється тим, що людина часто не усвідомлює своєї проблеми. Лікарська залежність викликається такими препаратами, як транквілізатори, снодійні препарати, кодеіносодержащіе, антидепресанти і депресанти.

Лікування залежності від препаратів на базі Клініки Ренесанс – це в першу чергу психотерапевтична допомога і залучення особистісних ресурсів клієнта в одужання. Тільки усвідомлення проблеми з боку клієнта, особиста мотивація залежного зупинити хворобу можуть гарантувати збереження тверезості.

Робота з психологом, психотерапевтом, консультантами за хімічних залежностей дозволяє підняти мотиваційний рівень і повернути людину до адекватної оцінки ситуації. Лікування лікарської залежності так само здійснюється при залученні лікаря-нарколога вищої категорії. Лікар-нарколог визначає наслідки лікарської залежності і призначає відповідну підтримку.

Більше про лікування залежності від препаратів можете дізнатися за телефоном!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77