Реабілітація депресії

2

 

 

 

Реабілітація депресіЇ

073Депресія – це психічне захворювання, одужання від якого в першу чергу залежить від грамотного терапевтичного втручання. Лікування депресії самостійно – один з найнебезпечніших міфів про боротьбу з недугою, так як покладає на хворого відповідальність, яку той нести не може. Стан тільки погіршується, і вихід здається недосяжним. Лікування депресії – це необхідна і причому тривала міра, поетапне відновлення психіки і здоров’я в першу чергу на фізичному рівні, рівні виникнення депресії.

Реабілітація депресії – краще рішення сьогодні, так як клієнт працює з командою фахівців різного профілю, що дозволяє відновити всі, порушені хворобою сфери життєдіяльності.

Реабілітація депресії в Клініці Ренесанс – це співчутлива терапія і всебічна підтримка в умовах стаціонару. Ми ізолюємо клієнта від всіх руйнівних факторів зовнішнього середовища і працюємо з ним за індивідуальною програмою одужання від депресії. Головною перевагою реабілітації від депресії є сталість і динамічний підхід. Програма одужання коригується відповідно до змін і динаміці одужання. При необхідності можемо призначити медикаментозну підтримку – лікування депресії препаратами, яка в умовах постійного супроводу надасть тільки позитивний ефект.

Якщо ви зіткнулися з проблемою депресія – не втрачайте час! Чим раніше ви почнете діяти, тим простіше буде подолати недугу. Зателефонуйте нам прямо зараз, і почніть одужання вже сьогодні!


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77