Вивід із запою

Вивід із запою.

Обрив запою, виїзд фахівців на будинок Київ – Наркологічна Клініка Ренесанс гарантує якісний сервіс, ефективну допомогу, стовідсотковий результат.

Запій є найнебезпечнішим проявом хвороби алкоголізм. Поведінка алкозалежної стає некерованою а здоров’я піддається смертельного стресу. Перервати запій слід негайно, як тільки хвороба виявлена, і робити це важливо руками професіоналів. Вивід із запою самостійно, вдома, без компетентної підтримки не вирішує проблему, немає ніяких гарантій, що хворий стабілізує свій стан. Зіткнувшись з проблемою запою – приймайте рішення негайно, адже це може врятувати життя!Більш того, вивід із запою професійно гарантує збереження життя і здоров’я пацієнта, що є найважливішим.

На базі Клініки Ренесанс можливий обрив запою з виїздом фахівців на будинок. Ми швидко, якісно і ефективно надамо першу необхідну допомогу і транспортуємо пацієнта на відділення. Потрапляючи в умови закритого стаціонару Клініки клієнт повністю ізолюється від можливості вжити алкоголь і проходить комплексну очистку організму, відновлення розсудливості, а саме – крапельну детоксикацію, роботу з лікарем наркологом-психіатром, психокоррекцию і фізичну реабілітацію. Проводимо грамотну мотивацію клієнта на одужання від алкоголізму.

Зателефонуйте нам прямо зараз, і фахівці Клініки Ренесанс нададуть швидку і професійну допомогу негайно!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77