Будинок пристарілих Чернівці

Будинок пристарілих Чернівці.

0Клініка Ренесанс  надає послуги з комплексного оздоровлення та реабілітації в різних життєвих ситуаціях.

Ми розширюємо свою діяльність, і на базі Клініки Ренесанс вже  відкритий будинок для людей похилого віку в Чернівцях. Маючи досвід реабілітації та догляду за людьми похилого віку, ми відкрили будинок престарілих в Чернівцях, в якому працюють  тільки досвідчені фахівці, створюючи всі необхідні умови і комфорт для клієнтів.

1Будинок для престарілих в Чернівцях – це відділення VIP-рівня, розташоване в самій сприятливій кліматичній зоні регіону. Відділення знаходиться всередині дендра-парку, створюючи атмосферу тепла і затишку для клієнта. Персонал пансіонату для будинку престарілих в Чернівцях – це тільки сертифіковані фахівці, принципом роботи яких є не тільки ефективне, оперативне і оптимальне рішення всіляких завдань, а й людське ставлення до клієнта. Тільки індивідуальний підхід до кожного резиденту, повагу до особистості людини здатні забезпечити взаєморозуміння і душевний спокій клієнта.

 Основне завдання будинку престарілих в Чернівцях – це чуйність до особистості кожного резидента, розуміння і вирішення будь-яких можливих проблем, можливість повноцінного життя і оздоровлення на базі відділення будинку для престарілих в Чернівцях.

Більше про будинок для людей похилого віку в Чернівцях можете дізнатися за телефоном!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77