Реабілітація ігроманії

Реабілітація-наркоманії

Лікування ігроманії – реабілітація лудоманії, ігрової залежності.

ludomaniya-igrovaya-zavisimostЛудомания – залежність від азартних ігор – одна з найбільш руйнівних поведінкових залежностей. Коли контроль над азартними іграми загублений, поведінка ігромана нічим не відрізняється від поведінки хімічно залежної людини. Повністю руйнується соціальна, фізична, емоційна і особистісна сфера життя, залежний від азартних ігор не може повернутися до нормальної поведінки на довго. Ця сумна практика відома багатьом нашим клієнтам, і найкращим рішенням, яке ми можемо запропонувати, є реабілітація ігроманії.

Лікування лудоманії – це процес глибинних особистісних змін, супроводжуваний величезним дискомфортом для хворого, і провести лікування ігроманії самостійно або своїми силами неможливо ефективно, коли хвороба набуває хронічного характеру. Реабілітація ігроманії – це сталість терапевтичних процедур в умовах стаціонару. Це означає, що клієнт буде ізольований від будь-яких стресових факторів і можливості повернутися в залежна поведінка.

Завдяки комплексному підходу, постійності процедур та цілодобовим супроводу клієнта, ми можемо гарантувати позбавлення від лудоманії на психічному і особистісному рівні.

Якщо Ви зіткнулися з ігроманією – не втрачайте час! Зателефонуйте нам прямо зараз, і отримаєте ефективне рішення вже сьогодні!


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77