Лікування клептоманії Київ

Лікування клептоманії Київ

Лікування клептоманії в Києві – комплексні рішення, гарантія результату в Клініці Олексія Хіжянка!

6Клініка Ренесанс проводить лікування клептоманії в Києві, в умовах закритого стаціонару. Максимальна ізоляція клієнта від факторів стресу і високого ризику є необхідною умовою для того, що б лікування клептоманії було ефективним. Клептоманія сьогодні не має універсального засобу в лікуванні. Практика лікування клептоманії сьогодні неоднорідна, фахівці пропонують багато рішень, починаючи від психотерапії і психологічних консультацій, закінчуючи екстремальними заходами, такими як лікування клептоманії препаратами.

0Практика Клініки Ренесанс показує, що комплексна терапія особистості, із залученням фахівців галузі психіатрії, психотерапії, психології та консультування за індивідуальною програмою одужання дає стовідсотковий результат в позбавленні від клептоманії. Лікування клептоманії в Києві на базі Клініки Ренесанс – це комплексний догляд за пацієнтом і постійний супровід, завдяки чому клієнт залучений в програму одужання від клептоманії постійно.

Саме завдяки тому, що лікування клептоманії в Києві відбувається комплексно, професійно і за індивідуальною програмою ми добиваємося стовідсоткового одужання від клептоманії.

Дізнайтеся більше про лікування клептоманії в Києві, вигоди і рішеннях зателефонувавши нам прямо зараз – не втрачайте час!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77