Лікування ожиріння Одеса

Лікування ожиріння Одеса

Лікування від ожиріння. Лікування ожиріння Львів.

5Лікування від ожиріння у Львові – це програма з комплексного відновлення ваги і корекції харчової поведінки, що надається в першу чергу для жителів західної України. Лікування від ожиріння у Львові дозволяє створити унікальні умови проживання та супроводу людей, які страждають надмірною вагою. Найголовніше, на що можна розраховувати, проходячи лікування ожиріння у Львові – це компетентне відновлення не тільки фізичної, але особистісної та психологічної складової клієнта.

Ефективна методика лікування ожиріння

Той факт, що в 99% випадків ожиріння не є спадковим захворюванням, давно відомий. Згідно зі статистикою, саме така кількість респондентів в країнах Європи і СНД страждають ожирінням, не маючи явної генетичної схильності. Причини ожиріння – це сильний дисбаланс витраченої і отриманої енергії в бік останньої, що можливо тільки при порушенні харчової поведінки.

Природно, не можна ігнорувати фізичну сторону ожиріння, оскільки відкладання жирових тканин в разі дисфункционального харчової поведінки засвоюється на рівні рефлексу. Це означає, що клієнту необхідно нормалізувати свою вагу для подальшої ефективної терапії ожиріння. Саме тому, лікування ожиріння у Львові – це робота з дієтологом, фізіотерапевтом і фітнес-тренером.

Лікування ожиріння в Львові не обмежується фізіологічними процедурами, адже причина недуги знаходиться в іншому місці. Працюючи з психологом, психотерапевтом і консультантами з питань харчової поведінки пацієнт усуває ті комплекси та бар’єри, які стали причиною ожиріння. Психотерапевтичний підхід до лікування ожиріння дозволяє клієнту виробити нові, комфортні і безболісні моделі харчової поведінки, які призводять до гармонійного і збалансованого харчування. Основне завдання психологічної служби – розкрити для клієнта смак і задоволення до життя при адекватному харчовій поведінці. 

Більше дізнатися про лікування ожиріння в Львові можете дізнатися за телефоном!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77