Дома для престарілих Україна

Будинок для престарілих в Україні. Будинки для людей похилого віку Україна.

0Будинки для людей похилого віку в Україні – це одне з найслабших місць державного забезпечення, адже їх фінансування, відкриття будинків престарілих та супровід практично не забезпечується. Єдиний державний будинок для людей похилого віку в центрі України нещодавно зазнав катастрофи, і його діяльність все одно ніяк не могла задовольнити запити по догляду за людьми похилого віку громадян країни. Для вирішення цієї організація по приватному соціальному забезпеченню Золота Осінь відкрила і продовжує відкривати будинки для людей похилого віку в усіх регіонах України. Ми засновані на базі Асоціації Ренесанс, і маємо більш, ніж десятирічний досвід вирішення соціальних проблем в сфері догляду, реабілітації та відновлення.

Догляд за літніми людьми в Україні “Золота Осінь” – нове рішення наболілої проблеми!

1Приватні будинки престарілих “Золота Осінь” в Україні – це в першу чергу робота з людиною, індивідуальний підхід до кожної особистості, яка потребує послуг з догляду та відновленню. Завдяки штату фахівців різного профілю ми гарантуємо комплексний підхід у вирішенні всіх можливих завдань. Ми забезпечуємо не тільки повну санітарію, дотримання всіх гігієнічних норм, але так само психологічну, фізичну і соціальну, якщо це можливо, підтримку. Ми працюємо на відновлення клієнтом своїх фізичних і особистісних ресурсів. Крім психологічної служби, санітарів і волонтерів, будинок для людей похилого віку в Україні володіє медичними кваліфікованими співробітниками.

Умови проживання – одна з кращих сторін наших будинків для престарілих в Україні.

5Будинки для людей похилого віку в Україні “Золота Осінь” – це умови європейського рівня проживання. Клієнт потрапляє тільки в просторі номери, з усім необхідним для повноцінного життя інвентарем. Супутникове телебачення, доступ в Інтернет, постійна вентиляція витяжкою і кондиціонером, ізольовані сан. вузли і не тільки! У разі необхідності обладнаємо номер всім необхідним медичним обладнанням.

Кухня забезпечується діяльністю кваліфікованих кухарів. Раціон харчування складається дієтологами, застосовуємо індивідуальні програми харчування в разі потреби.

Ви можете зателефонувати нам прямо зараз і приємно здивуватися тим умовам обслуговування та цінової політики, яку ми пропонуємо!

Ціни перебування в будинку для людей похилого віку конкурентні, і є оптимальними, відштовхуючись від якості умов перебування. Основним принципом роботи будинку престарілих “Золота Осінь” є індивідуальний підхід до кожної особистості пацієнта, відштовхуючись не тільки від фізичних, але емоційних і психологічних аспектів.

Пансіонат для престарілих “Золота Осінь” визнаний кращим в Україні!

Більше інформації про будинок для людей похилого віку в Україні “Золота Осінь” можете дізнатися за телефоном!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77