Реабілітація наркозалежних

Реабілітація-ігроманії

Реабілітація наркозалежних. Реабілітація наркоманів – основний етап лікування залежності.

Реабілітація наркозалежних – це основний етап лікування залежності, всебічне відновлення всіх, порушених вживанням наркотиків сфер життя клієнта. Клініка Ренесанс є лідером в сфері терапії та лікування залежностей. Ми гарантуємо позитивний результат для своїх клієнтів, зміни особистості і свідомості починаються вже з перших днів реабілітації.

Реабілітація наркоманії, це не тільки відновлення, але і розвиток. Якщо клієнт не зможе самостійно підтримувати свою тверезість, будь-яке відновлення, терапія і лікування наркоманії буде безглуздим, так як саме від вольових ресурсів клієнта залежить його благополуччя.

Реабілітація наркоманів проходить в умовах закритого стаціонару, що дозволяє припинити вживання будь-яких наркотиків і почати всебічну терапію залежності. Зупинити вживання наркотиків – першорядне завдання, так як твереза психіка клієнта є необхідною умовою для ефективної терапії.

Основа реабілітації наркозалежних – терапевтичне співтовариство людей, об’єднаних спільною проблемою і супровід фахівців. Це дозволяє реалізувати комплексність програми і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Залежні люди в дусі підтримки і взаємодопомоги визначають свої основні проблеми, і причини залежності, а робота з психологом, психотерапевтом і наркологом в груповому та індивідуальному форматі дозволяє знайти найефективніші рішення в кожній конкретній ситуації. 

Пацієнти центру реабілітації в Києві Клініки Ренесанс відзначають корінні зміни в своєму житті і свідомості, а близьке оточення приємно дивується тим зовнішніх змін в поведінці, спілкуванні та фізичному стані, які досягають наші клієнти.

Якщо Ви, або Ваші близькі зіткнулися з залежністю – зупиніть цю хворобу! Почніть прямо зараз, зв’яжіться з нашими фахівцями і отримаєте компетентну консультацію.

Дізнайтеся більше про реабілітацію наркозалежних, зателефонувавши по телефону!


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77