Будинок пристарілих Київ

Будинок для престарілих Київ – “Золота Осінь”.

0Знайти будинок для людей похилого віку в Києві VIP-рівня просто – пропонуємо вам послуги Клініки Ренесанс, на базі якої відкрився будинок для людей похилого віку в Києві та Київській області! “Золота Осінь” – це не державний будинок для людей похилого віку, “Золота Осінь” Київ – це приватна організація, яка наймає фахівців і створює умови найвищого рівня для своїх клієнтів.

5Приватний будинок для людей похилого віку “Золота Осінь” – це в першу чергу багаторічний досвід реабілітації і оздоровлення клієнтів з найрізноманітнішими проблемами. Комерційний характер організації гарантує, що в першу чергу “Золота Осінь” працює для клієнта, головний інтерес, це повне задоволення резидентів, адже від цього залежить, чи буде пансіонат для людей похилого віку користуватися попитом.


4Ціни
перебування в будинку для людей похилого віку конкурентні, і є оптимальними, відштовхуючись від якості умов перебування. Основним принципом роботи будинку престарілих “Золота Осінь” є індивідуальний підхід до кожної особистості пацієнта, відштовхуючись не тільки від фізичних, але емоційних і психологічних аспектів.

1Запорука успіху пансіонату для людей похилого віку “Золота Осінь” – це поєднання високого рівня фахівців, оптимальних умов проживання, затишку і комфорту для Вас і Ваших близьких!

Так само Клініка Ренесанс  відкриває будинок для людей похилого віку в Чернівцях.

Будинок для престарілих в Чернівцях дозволить об’єднати відмінні кліматичні умови і професійний підхід до кожного резиденту.

Більше інформації про будинок для людей похилого віку в Києві “Золота Осінь” можете дізнатися за телефоном!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77