Лікування трудоголізму

Лікування трудоголізму.

Трудоголізм як лікувати. Ознаки трудоголізму.

9Трудоголізм – це форма залежної поведінки, яка виражається в неможливості зупинити трудову діяльність, і заміщення їй всіх інших сфер життів. Робота виявляється, як найбільш значимий аспект життя людини, і йде в прямий збиток всім сферам життєдіяльності – фізичної, соціальної, емоційної, особистісної.

Це означає, що неконтрольована пристрасть до роботи заподіює шкоду здоров’ю, сімейним відносинам, психіці і свідомості залежного, руйнується особистість людини, що знову ж-таки йде на шкоду професійній діяльності.

Визначити ознаки трудоголізму не складно, якщо людина хронічно витрачає на роботу всі свої сили і час, без раціональних причин і потреб, без можливості зупинити свою поведінку або дати в ній звіт, можна констатувати, що є проблема трудоголізму.

Як лікувати трудоголізм?

Трудоголізм, як хвороба не викликана роботою, це психологічна дисфункція, за якою ховаються особистісні комплекси і невміння розподіляти свої ресурси. А значить лікування трудоголізму – це в першу чергу психологічна і терапевтична допомога. Фахівці Клініки Ренесанс наполягають, що лікування трудоголізму – це важлива і необхідна міра, так як хвороба може мати незворотній характер для здоров’я і соціального благополуччя клієнта.

Лікування трудоголізму важливо проводити комплексно, залучаючи до процесу всі сфери життєдіяльності з ізоляцією від дратівливих чинників соціуму і зовнішнього середовища. Іншими словами, людину потрібно ізолювати від всього, що пов’язано з робочою діяльністю і надати посильну терапевтичну допомогу. Це оптимальний варіант лікування трудоголізму, так як забезпечує швидке відновлення здоров’я і свідомості клієнта, дозволяє розібрати причини трудоголізму і знайти спосіб впоратися з трудоголізмом.

Більше про лікування трудоголізму можете дізнатись за телефоном!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77