Дім для престарілих Хмельницкий

Будинок пристарілих Хмельницький.

1Будинок для престарілих в Хмельницьку “Золота Осінь” це перспективний напрямок діяльності Клініки Олексія Хижняка, і тому є кілька причин. По скільки догляд за людьми похилого віку в Хмельницьку ніким не реалізований, будинок для людей похилого віку в Хмельницьку та Хмельницькій області досить затребуваний жителями. Реабілітація, догляд і утримання похилих людей – це комплексне і відповідальне завдання, яким можуть займатися тільки кращі в своїй справі фахівці. На сьогоднішній день Асоціація Ренесанс має в розпорядженні професійних в сфері реабілітації та обслуговування фахівців. Більш того, маємо більше, ніж десятирічний досвід вирішення безлічі життєвих завдань і ситуацій методами реабілітації та терапії.

Будинок для престарілих в Хмельницьку – це будівля, що володіє всіма необхідними умовами для повноцінного, наскільки це можливо, проживання в ньому людей похилого віку. Але умови проживання, це не єдине, що може надати Клініка Хижняка. Працівники будинку для літніх людей в Хмельницьку – це не тільки грамотні в своїй справі фахівці, які здатні швидко і безболісно вирішувати будь-які завдання. Це люди, готові допомагати іншим, люди, що працюють за покликанням, саме це є запорукою взаєморозуміння між клієнтом пансіонату і співробітником.

В першу чергу будинок престарілих в Хмельницьку “Золота Осінь” – це увага до життя кожного резидента, чуйність і турбота, організація кращих умов життя, наскільки вона може бути повноцінною.

Пансіонат для престарілих “Золота Осінь” визнаний кращим в Україні!

Більше про будинок для людей похилого віку в Хмельницьку можете дізнатися за телефоном!

Продивитись українською!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77