Сімейна психотерапія

Сімейна психотерапія

Терапія співзалежності в лікуванні наркоманії і алкоголізму – розв’язати проблеми і позбавлення від залежності в Клініці Ренесанс.

priem-250x166Сімейна психотерапія при лікуванні наркологочіской або алкогольної залежності – це одна з основних послуг, яка входить в комплекс реабілітації та програми одужання від наркологічної залежності в Клініці Ренесанс. Сімейна психотерапія проводитися виключно на добровільних засадах, і при цьому є ефективним інструментом в одужанні від залежності як самого пацієнта, так і в налагодженні нових здорових стосунків у сім’ї, в вирішенні багатьох важких конфліктів і подоланні протиріч.

Сімейна психотерапія в Клініці Ренесанс – це комплекс методів спрямованих на відновлення і нормалізацію внутрішньосімейних стосунків. Застосовуємо як і сімейну консультацію, так і індивідуальну психотерапію, інформаційно-практичні тренінги, професійне консультування в сфері залежності і взаємин.

Сімейна психотерапія дає вкрай позитивний результат в динаміці одужання клієнта, дозволяючи йому позбутися від багатьох внутрішніх якорів і непереборних переживань. Для сім’ї ж це прекрасна можливість відносно швидко і ефективно вирішити багато конфліктів і почати відносини з чистого аркуша.


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77