Лікування пивного алкоголізму

Лікування пивного алкоголізму

3Лікування пивного алкоголізму сьогодні є актуальним запитом, бо дуже багато людей сьогодні в країні не можуть контролювати своє споживання пивних і слабоалкогольних напоїв.

Споживання пива регулярно навіть і в прийнятних кількостях призводить до безлічі фізичних і поведінкових розладів. Людина, звикши до хмільних напоїв, втрачає контроль, розриває зв’язок з родиною, близькими людьми, соціально деградує, втрачаючи робочі місця. Лікування пивного алкоголізму полягає в терапії хімічної і поведінкової залежності. Поведінковий аспект в лікуванні пивного алкоголізму є пріоритетним, тому що споживання пива часто є ознакою нереалізованих потреб особистості, які тягнуться з раннього дитинства.

Якісне лікування пивної залежності

Лікування пивного алкоголізму – це в першу чергу всебічна психологічна робота з особистістю залежного. Паралельно людину відновлюють фізично, надаючи комплекс фізіотерапевтичних процедур, збалансоване харчування і нормований режим дня. Мотиваційна робота над пацієнтом, відновлення соціальних навичок і дисципліни роблять лікування пивного алкоголізму в рамках Клініки Ренесанс достатньо ефективним.

Фізичний і психічний деструктивний вплив постійного споживання певних напоїв підтверджується практично, тому не рідко пацієнт потребує медикаментозний супровід. Для надання такої допомоги, лікування пивного алкоголізму розробляється за участю лікаря-нарколога вищої категорії, який проводить регулярні консультації з пацієнтом.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (096) 058 39 95, (095) 006 73 93

Медико-реабілітаційний центр

(096) 058 39 95
×
Any questions?
(096) 058 39 95
(095) 006 73 93