Лікування наркоманії в Україні

Лікування наркоманії в Україні

Лікування наркозалежності, реабілітація, терапія в Україні – Клініка Ренесанс!

Лікування наркоманії в Україні сьогодні є найбільш затребованною послугою на ринку соціальних послуг країни. І це не просто так, адже наркоманія є однією з найгостріших соціальних проблем в Україні на протязі всієї незалежності. Щорічно наркоманія забирає життя більше 100 000 чоловік. Саме стільки людей гинуть від передозувань, опортуністичних захворювань і через причин соціально-кримінального характеру пов’язаними з вживанням наркотиків. Якби не вживання наркотиків, цих смертей не було б. Для порівняння, в зоні бойових дій АТО за три роки за різними оцінками загинуло від 10 до 20 тисяч осіб. В деяких джерелах називається число 50 тисяч. Очевидно, що навіть найпесимістичніші прогнози цієї трагедії не перевершують статистику по смертності від наркоманії.

Але на жаль без логічної відповідності, питанню наркозалежності та боротьби з нею в медіа просторі Українських ЗМІ приділяється набагато менше уваги.

Але ми не можемо мовчати, коли проблема стоїть так гостро. Адже кожна сьома сім’я в країні зіткнулася з проблемою наркоманії.

В даному розділі Ви можете ознайомитися з повною інформацією про лікування наркоманії в Клініці Ренесанс!

Зателефонуйте нам прямо зараз та отримайте найвигідніші умови по реабілітації та лікуванню наркоманії в Україні!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77