Лікування ожиріння Львів

Лікування ожиріння Львів

Лікування від ожиріння.

7Лікування від ожиріння в Україні є актуальним запитом на сьогоднішній день, так як хвороба ожиріння стрімко прогресує в країні і ближньому зарубіжжі. Причини ожиріння – розлади поведінки і психосоматичні дисфункції. Генетична схильність до ожиріння часто не є провідною у формуванні захворювання. Так як більшість постраждалих не розташовані до патологічного набору зайвої ваги. Звідси випливає, що лікування ожиріння, це в першу чергу терапія поведінки і сприйняття потерпілого.

Комплексне лікування ожиріння в Одесі можливо провести, скориставшись послугами Клініки Ренесанс. Штат співробітників Клініки Ренесанс складається з фахівців різного профілю, завдяки чому лікування ожиріння в Одесі проводиться при залученні всіх сфер життєдіяльності клієнта: фізичної, соціальної, психологічної та особистісної. На базі Клініки Ренесанс працюють психолог-консультант, психотерапевт, коуч-тренер, дієтолог, лікар-рефлекстерапевт, масажист, співробітники-консультанти.

Лікування ожиріння в Одесі – це в першу чергу особистісна терапія, спрямована на усунення комплексів і бар’єрів сприйняття, які привели до розладу харчової поведінки. Завдяки цьому, клієнт усуває причини виникнення ожиріння.

Відновити нормований прийом їжі і навчиться отримувати від цього задоволення клієнт може, працюючи персонально з дієтологом.

Лікування ожиріння в Одесі на базі реабілітаційного центру Клініки Ренесанс проходить максимально безболісно і комфортно, комплексність задіяних методів, сталість роботи і професіоналізм співробітників дозволяють створити такі умови, в яких пацієнт зможе своїми зусиллями відновити вагу і позбутися від ожиріння.

Більше дізнатись про лікування ожиріння в Одесі ви можете по телефону!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (096) 058 39 95, (095) 006 73 93

Медико-реабілітаційний центр

(096) 058 39 95
×
Any questions?
(096) 058 39 95
(095) 006 73 93