Аптечна наркоманія

Аптечна наркоманія 

Що таке аптечна наркоманія та залежність від препаратів.

Аптечна наркоманія – це хімічна залежність від медичних препаратів, які містять психоактивні речовини. Оскільки аптечні препарати можуть містити широкий спектр наркотичних речовин, аптечна наркоманія не може бути віднесена до певного класу залежності, таким як, залежність від опіатів, залежність від стимуляторів і ін.

Клініка Ренесанс проводить лікування аптечної наркоманії на загальній основі, так само, як і інших залежностей. Ми гарантуємо стовідсотковий результат одужання від аптечної наркоманії для своїх клієнтів! Головною умовою є проходження повного курсу програми, мотиваційну і терапевтичну роботу Наркологічна клініка Ренесанс бере на себе.

Хімічно залежна людина може вживати як усвідомлено, з метою досягнення сп’яніння, так і мимоволі, ставши жертвою неправильно прописаного курсу лікування. Часто медична наркоманія вражає людей похилого віку, які вирішили зайнятися самолікуванням. Однак випадкове вживання ліків, що містять наркотик, мінімізовано рецепторной системою відпустки абсолютної більшості цих препаратів.

Як вживають аптечні наркотики?

Переважна більшість людей, що вживають аптечні препарати, як наркотик, комбінують їх з вживанням наркотиків кримінального характеру.

Найпоширенішим і популярним є вживання препаратів, що містять аналоги опіатів або надають схожий з ним седативним ефект, або посилює ефект самого опію.

Вживання цих препаратів в цілому по поведінковим і фізичними ознаками відповідає опіатної залежності.

Не рідко, особливо серед підростаючого покоління, є вживання різного роду седативних препаратів окремо від опіуму заради досягнення різнобічного ефекту. Ефект цих препаратів неординарний і не несе з собою ейфорії і задоволення, але все ж наркоман вживає ці препарати через дешевизну та доступності. Як правило, ті, хто вживає ці препарати є школярами і підлітками.

Терміни, що вживаються в дозуваннях, в десятки разів перевищують терапевтичні, надає розслабляючу, седативну і дисоціативне дію супроводжується фізичним дискомфортом. Ознаки вживання – загальна апатичність, втома, несвязная мова, неадекватні вчинки, агресивна поведінка після закінчення ефекту.

Менш поширено, але все ж характерно для залежності вживання медичних препаратів з метою досягнення галлюциногенного ефекту. На сьогоднішній день в аптеках поширене безрецептурний поширення даної групи препаратів. Так само ці препарати піддаються хімічним елементарним реакцій, що дозволяють відокремити чисте речовина від небажаних домішок.

Наслідки аптечної наркоманії.

В цілому, аптечна наркоманія становить велику небезпеку для індивіда, так як є вкрай руйнівною для організму і при цьому легко здійсненною. Якщо людина систематично вживає аптечні препарати з метою досягнення наркотичного ефекту, то потребує лікування залежності та реабілітації.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77