Ароматерапія

Ароматерапія

В Наркологічної Клініці Ренесанс – тепер у місті Луцьк!

Ароматерапия ЛуцкНаркологічна Клініка Ренесанс Луцьк в першу чергу піклуватися про здоров’я і благополуччя пацієнтів. Метод апроматерапіі відомий тисячоліттями, застосовувався ще в стародавньому Єгипті, Індії та Китаї. Довгий час ароматерапія була привілейованої послугою, якою мали можливість користуватися тільки високопоставлені і багаті особи. Але сьогодні ароматерапія стає доступнішою і регулярно проводитися для пацієнтів Ренесанс Луцьк.

Ароматерапія – це спосіб рекреації (відпочинку. Відновлення) за допомогою використання спеціальних ефірних масел. Ароматерапія дозволяє досягти максимального розслаблення і відновлення фізичних, душевних сил без активного залучення клієнта в цей процес. Ароматерапія можлива в домашніх умовах, але краще для цих цілей застосовувати спеціалізовані і обладнані приміщення при супроводі експерта. 

Ароматерапия

У Ренесанс Луцьку застосовуються безліч видів масел з можливістю регулювання і комбінування ефекту під індивідуальні запити пацієнта. Психологічний ефект обумовлений приємністю процедури і оздоровчим ефектом на фізичному рівні. Проведена постійно, ароматерапія сприяє зняттю множинних хронічних стресів і блоків на фізичному рівні. 

Ароматерапія є психосоматичних засобом, природні ферменти, що випаровуються масел нормалізують тиск, процеси дихання і серцебиття. Відомі століттями традиційні методи, що застосовуються за сучасними технологіями дозволяють не тільки відновити пацієнта після тривалих проблем, а й підтримувати в тонусі для проведення основної частини програми – інтенсивному одужання від самої залежності. У Наркологічної Клініці Ренесанс ароматерапія застосовується в спеціально обладнаному приміщенні тільки при супроводі фахівця. 

Турбота про здоров’я клієнта – основний принцип нашої організації. Зателефонуйте нам прямо зараз, і дізнайтеся більше!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77