Арт-терапія

Арт-терапія

В психотерапевтичній практиці Ренесанс. Арт-терапія – як метод позбавлення від переживань на психологічному рівні і знайомства з невідомими гранями своєї особистості.

Арт-терапияАрт-терапія – це метод виконання творчих завдань, які мають глибоку психологічну інтерпритацію. Артетрапія виконується під супроводом фахівця психолога-психотерапевта. Арт-терапія застосовується в рамках групового тренінгу, психологічного консультування, і психотерапії. Основні завдання арт-терапії: відновлення нормального психоемоційного фону, навчання усвідомлення своїх почуттів, емоцій і стану. Арт-терапія може бути представлена, як один з етапів психотренінгу, а може проводитися і як окреме тематичний захід.

Артотерапії в інтерактивній і розважальній формі дозволяє людині почати розбиратися в своїх пригнічених і нерозкритих почуття й емоції. Під супроводом фахівця психолога-психотерапевта пацієнти виконують спеціальні психоаналітичні вправи в формі вільної творчості, часто не здогадуючись про справжній сенс і інтерпретації результату. Підсумок занять ставати захоплюючим і несподіваним, так як через прості предмети творчості, створені пацієнтом, той має можливість заново побачити і познайомитися з багатьма аспектами своєї особистості. При цьому творчі навички і талант під час арт-терапії є зовсім необов’язковими.

В рамках лікування залежностей (наркоманія, алкоголізм та інші) артотерапії є обов’язковим елементом Програми одужання. Це обумовлено тим, що тривале перебування в залежності значно притупляє і звужує спектр усвідомлюваних і відчутних людиною емоцій і почуттів. На тлі цього людина втрачає свої орієнтири і мотивацію. Кількість помилок і не правильних рішень зростає, поведінка ставати занадто компульсивним або ж навпаки інертним, що призводить до ще більших руйнувань а так само повністю відрізає мотивацію і шляху до одужання.

Зателефонуйте нам прямо зараз і дізнайтеся більше про метод арт-терапія та інші методи психологічної роботи в Ренесанс. Консультація безкоштовна!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77