Детоксикація від алкоголю

Детоксикація від алкоголю

Детоксикація. Детоксикація при алкоголізмі, очищення крові, капельнічная детоксикація – якісно, професійно і з стовідсотковим результатом в Клініці Ренесанс!

Детоксикація від алкоголю за допомогою крапельниці – це стовідсотковий засіб для позбавлення від мук абстінетного синдрому (похмілля). Крапельнична детоксикація при алкоголізмі дозволяє в стислі терміни купіювати симптоми синдрому відміни речовини і безболісно пережити цей стан. Процедура детоксикації від алкоголю специфічна, і вимагає професійного підходу. Детоксикація від алкоголю в домашніх умовах є неприпустимою, інакше клієнт може але тільки посилити проблему, але так само значно нашкодити своєму здоров’ю, життю.

Детоксикація на базі Клініки Ренесанс має ряд переваг перед звичайним шпиталем або кімнатою детоксикації. По-перше, з клієнтом працюють фахівці в області лікування і терапії хімічних залежностей. Це означає, що клієнт отримає всебічну підтримку а результат буде стовідсотковим. У Клініці Ренесанс проводитися комплексна детоксикація при алкоголізмі на базі закритого стаціонару, що допоможе клієнту максимально абстрагуватися від факторів високого ризику зірватися і не допустить вживання алкоголю до і під час процедур.

По-друге, клієнт крім крапельничної детоксикації отримує нормований режим дня, харчування, постійний догляд сестринського персоналу і фахівців. У разі необхідності лікар-нарколог може призначити лікування алкоголізму препаратами або іншу допоміжну терапію. Психологічна служба подбати про максимально терапевтична середовищі для того, що б клієнт отримав мотивацію і почав одужання від наркоманії.

Звернувшись в Клініку Ренесанс прямо зараз ви отримаєте ефективну допомогу з гарантією бажаного результату! Індивідуальний підхід до кожного клієнта – основний принцип роботи Клініки, телефонуйте.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77