Діагностика вживання

Діагностика вживання наркотиків

Діагностика наркоманії чи алкоголізму у Ренесанс, це висока якість наданих послуг та гарантії достовірності результату!

e0gtgFFpBKI

Клініка Ренесанс проводить тест на наркотики, коли це необхідно. У разі опору з боку залежного, його замовчування або прямої відмови від визнання факту вживання наркотиків, наші фахівці готові клінічними методами, за допомогою тестування визначити наявність наркотиків в крові і його конкретні види.

Ми проводимо комплексне тестування на предмет вживання наркотичних речовин. Проводиться аналіз крові, волосся і сечі пацієнта. Комплексний підхід в тестуванні дозволяє визначити не тільки наявність і вид вмісту в крові наркотику, а й інтенсивність його вживання аж до дати останнього прийому психоактивної речовини. При цьому тестування є короткочасною процедурою, яка дозволяє відразу отримати необхідні результати. Крім клінічного тестування проводитиметься психологічний аналіз. Наші фахівці шляхом спілкування збирають інформацію про поведінку залежного з його вуст і слів його близьких. Спостерігається загальна поведінка і реакція хворого. Отримавши необхідні відомості можна встановити тяжкість завданих вживанням шкоди організму і психіці, донести цю інформацію до хворого.

Методи діагностики залежності у Наркологічній Клініці Ренесанс.

gAD9QCzXCP0Комплексне тестування необхідно для складання докладного індивідуального плану лікування наркоманії. Так само слід розуміти, що людина схильна заперечувати ступінь тяжкості свого становища. Це природна реакція організму на біль і переживання. Людина вірить в помилкові твердження для того, що б захиститися від травмуючої реальності.

Тому часто наркозалежний применшує і мінімізує характер свого вживання. Клінічне тестування в сукупності з психологічним аналізом проблеми не дає можливості пацієнту продовжувати заперечувати наявність і труднощі його проблеми. З огляду на високу чутливість тестів, його результат є юридичним доказом того, що залежний вживав. Це може допомогти в правових суперечках з пацієнтом у разі його незгоди приймати лікування.

Коли і чому варто почати діагностику залежності.

Важливо розуміти, що навіть у разі підозри на вживання наркотиків чи проблеми з алкоголізмом вже рекомендовано проводити діагностику вживання. Якщо ж факт тільки разового вживання наркотичних речовин чи явних проблем з алкоголем (запій, агресія, проблеми із роботою і т.п.) вже є стовідсотковим приводом почати комплексне дослідження у клінічних умовах. Адже чим раніше буде виявлена проблема, тим швидше буде проведене лікування і тим менших наслідків зазнає залежний у своїй проблемі. У разі необхідності ми також готові допомогти провести клінічні обстеження, якщо є підозри на предмет фізичних ушкоджень, нанесених залежністю. Важливо зауважити, що всі ці дослідження важливо проводити за допомогою фахівців, так як дуже складно мотивувати людину самостійно зайнятися своїм одужанням. Важливо розуміти, що залежний буде до останнього приховувати свою проблему, тому виявлене вживання може бути тільки вершиною айсбергу наявної залежності. Своєчасне втручання дозволить вилікувати залежність максимально безболісно та швидко і усунути подальші ускладнення.

Ми гарантуємо достовірні результати та високоякісні послуги – дзвоніть нам прямо зараз! Консультації безкоштовні.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77