Електросон

Електросон

Відновлення гормональної та соматичної діяльності за допомогою процедури електорсон.

ЕлектросонЕлектросон, це медичний апарат, що застосовується для стимулювання гормональних центрів головного мозку. Однойменна процедура призначена в першу чергу для стабілізації гормонального фону та відновленню усіх систем життєдіяльності, що страждали через дисбаланс. Це в вкрай важливо, коли проводиться лікування наркоманії, адже через прийом психоактивних речовин людина повністю порушує свою гормональну діяльність. Електросон має виключне оздоровче значення, адже з мінімальним ризиком та затратами дозволяє досягти значних результатів у відновленні психологічного, емоційного та фізичного стану. Цей метод застосовується у Ренесанс на регулярній основі.

Як працює електросон

Метод електросон здійснюється відповідним приладом – генератором низькочастотних біоритмічних електроімпульсів. Під їх впливом відбувається гальмування нервовий системи, і людина засинає. Дана методика на сьогоднішній день застосовується в багатьох медичних і оздоровчих установах.

Метод електросну полягає в тому, що струми слабкої частоти ритмічно і монотонно проникають в мозок через судини і капіляри, досягаючи гіпоталамуса і ретикулярної формації. Будучи слабким, але постійним подразником, електросон стимулює їх підвищену діяльність, починається вироблення таких, так званих “гормонів щастя”, як дофамін і серотонін. За допомогою цього відновлюється емоційний, вегетативне і гуморальну стан.

Позитивний вплив на організм людини

Перевагою електросну є його абсолютна нешкідливість, безпеку для організму, більш того, процедура сама по собі несе комфортний характер, помірність якого дуже важлива, коли відбувається лікування залежності.

Нормалізується діяльність нерівній системи, налагоджується кровопостачання мозку, порушення якого викликало вживання наркотиків. Електросон так само сприяє відновленню порушеного білкового, ліпідного, вуглеводного і мінерального обмінів. Проведена регулярно, електросон-терапія впливає на оздоровлення організму в цілому, пацієнти відзначають відновлення сил і емоційної рівноваги. Завдяки впливу електросон-терапії лікування залежності, його фізична сторона стає більш ефективною.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77