Форум “Надія на життя” – Участь Клініки Ренесанс.

Форум “Надія на життя” – провідна участь Клініки Ренесанс!

Нещодавно, першого грудня 2016 року відбувся сенсаційний та грандіозний за своїми маштабами форум реабілітації, терапії та лікування хімічно залежних “Надія на життя”. Форум здійснений на принципових засадах пріорітетності та першонеобхідності надання якісних, професійних та ефективних послуг з лікування хімічних та поведінкових залежностей широкому колу населення.

Назараз в Україні метод та принципи реабілітації нарко-, алко-, та інших залежних офіційно ніким не регламентовані, комітету чи відомства регуляції організацій з надання таких послуг не існує у жодному міністерстві. А на сьогодні реабілітація, повністю незаложно від держави є найефективнішим методом лікування та видужання від хімічних залежностей. Лобована державою програма замісної терапії не вирішує проблему. 80% респондентів-користувачів ЗПТ залишаються на ній багато років, і вживання ЗПТ за своїми соціально-фізичними наслідками майже не відрізняється від вживання важких наркотиків. Майже всі користувачі ЗПТ періодично повертаються до вживання нелегальних наркотиків.

img_0437-02-12-16-10-30Ситуація катастрофічна, півтора мільйони молодих людей українського населення постійно вживають наркотичні речовини і не мають доступу до якісної всебічної реабілітації. На цьому фоні півтори тисячі врятованих у Клініці Ренесанс життів виглядає, як крапля в морі.

Тому двома принциповими тематичними питаннями форуму були: уніфікація методів реабілітації із винайденням найсучаснішої технології ефективного лікування залежностей, а також лобіювання на державному рівні всебічного розвитку професійних організацій та інститутів з надання якісних послуг реабілітації та акредитації фахівців.

Клініка Ренесанс мала провідну роль на форумі. Спеціалісти Клініки Ренесанс презентували авторсккий метод комплексної реабілітації та ресоціалізації, який за статистикою одужання є одним з найефективніших. А також керівництво Клініки запропонувало ідеї із створення асоціативних установ з уніфікованою програмою на базі вже наявних організацій та об’єднаннь спеціалістів.

Ми щиро вдячні персоналу та керівництву Дома Укрїни за ініціацію маштабного та вельми необхідного проекту – форуму “Надія Життя”, і прийняті ініціативи з поліпшеня ситуації наркотизації в Україні!

02 грудня 2016


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77