Гепатопротекторна терапія

Гепатопротекторна терапія.

Відновлення здоров’я комплексно у Наркологічній Клініці Ренесанс!

imagesГепатопротекторна терапія – це група спеціальних, індивідуально призначених препаратів, ефект яких спрямований на відновлення клітин печінки і її функцій. Призначення гепатопротекторної терапії об’єктивно очевидний. Адже ускладнення з роботою печінки є одним з основних рядів захворювань в життя залежної людини. Це й не дивно, адже вживання алкоголю і наркотиків безпосередньо пов’язане з ризиками для печінки.

Печінка – це основа чистоти організму, його фортеці про здоров’я. Печінка виконує функцію комплексної очистки крові. І так склалося, що клітини печінки дуже чутливі до багатьох наркотиків і особливо до алкоголю, який може вживати залежний.

Наркологічна Клініка Ренесанс проводить комплексне лікування наркоманії і алкоголізму. Першим кроком на шляху до одужання для пацієнтів клініки є відновлення здоров’я. Гепатопротекторна терапія в Ренесанс Луцьк, це одна з основних і обов’язкових процедур з фізичного відновлення.

Гепатит как вылечитьТривале вживання алкоголю і наркотиків провокує масову загибель і переродження клітин печінки. Залежний набуває діагноз “токсичний гепатит” з великою ймовірністю прогресування цієї хвороби і раптового летального результату. Вживання наркотиків ін’єкційно так само супроводжується значними шансами заразитися вірусними захворюваннями. Гепатит B і С є найпоширенішим діагнозом серед ін’єкційних наркоманів. Ці хвороби призводять до швидкої загибелі печінки, багатьом зв’язаних з цим процесом мукам, і в кінцевому Гепатопротекторная терапия Луцкпідсумку до загибелі залежного.

На щастя, вихід є – клітини печінки мають властивість регенерації. Припинення вживання наркотиків дозволить відновити функції печінки і продовжити її життя на багато десятиліть. Ефект можна досягти навіть після тривалого вживання наркотиків і супутніх діагнозів. Гепатопротекторна терапія дозволить вже з перших місяців відновити функції печінки, і зупинити ускладнення.

Турбота про здоров’я наших клієнтів – першочергове завдання для фахівців Ренесанс Луцьк. Зателефонуйте нам прямо зараз, що б дізнатися більше!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77