Інфрачервоне випромінювання

інфрачервоне опромінення – оздоровча процедура

У Наркологічному центрі Ренесанс Луцьк проводиться процедура для відновлення здоров’я та краси!

referenz-masseur-hofstaetter-2Процедура інфрачервоне випромінювання – це спектр електромагнітних коливань з довжиною хвилі від 400 мкм до 760 нм. Інфрачервоне випромінювання є однією з багатьох оздоровчих процедур на базі нашого центру. Інфрачервоне опромінення проводитися медичний спеціаліст з допомогою спеціального обладнання на базі обладнаної маніпуляційної.

Лікування наркоманії, алкоголізму та інших залежностей в Клініці Ренесанс Луцьк – це в першу чергу відновлення здоров’я, саме тому ми проводимо цілий комплекс оздоровчих процедур. Однією з них є інфрачервоне опромінення.

Як працює процедура інфрачервоного опромінення: механізм дії інфрачервоного опромінення.

Інтенсивне нагрівання шкіри призводить до розпаду її білкових молекул і вивільненню біологічно активних речовин, в тому числі гістаміноподібну. Вони підвищують проникність судинної стінки, приймай участь регуляції місцевої і загальної гемодинаміки, викликають роздратування шкірних рецепторів. Вплив інфрачервоного випромінювання вліяент на мітохондрії, енергетичний центр клітини, у вигляді стимуляції синтезу АТФ, що є «паливом» для живої клітини. Завдяки ІК-опроміненню посилюється фагоцитарна активність лейкоцитів, активізуються імунобіологічні процеси, розсмоктуються і видаляються продукти метаболізму. Це обумовлює протизапальну дію.

Ефект від інфрачервоного опромінення – прискорення регенерації клітин шкіри і всього організму, вивільнення енергії з підшкірного жиру, і як наслідок його спалювання, нормалізація метаболічної і вітамінного обміну, очищення шкіри і організму від токсинів. У розвитку загальних реакцій організму і реакції з боку більш глибоко розташованих органів відіграють роль переважно рефлекторної реакції. Тепло грає роль каталізатора, який прискорює біохімічні процеси в тканинах. Відбувається прискорення і нормалізація обміну речовин, активується життєдіяльність біологічних структур, які відповідають за окислювально-відновні реакції організму.

Енергія інфрачервоних променів відносно невелика, тому в тканинах при їх поглинанні спостерігається в основному посилення коливальних і обертальних рухів молекул і атомів, електролітична дисоціація і рух іонів, броунівський руху. Відбувається прискорений рух електронів по орбітах. Все це в першу чергу призводить до утворення тепла, тому інфрачервоні промені ще називають калоріческой або тепловими. При використанні джерел ІЧ-випромінювання не виникає пігментація на шкірі.

Турбота про здоров’я – першочергове завдання фахівців Клініки. Зателефонуйте нам прямо зараз, і дізнайтеся більше про наші послуги!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77