Касочівка зачиненння

Зачинення центру Косачівка.

Косачівка закриття – необхідно закривати всі центри реабілітації?

Вітаю Вас! Мене звуть Хижняк Олексій Вікторович, і я являюсь завідувачем реабілітаційного центру «Ренесанс Луцьк». У цій статті я звертаюся до людей, що страждають проблемами алкогольної, ігрової, наркотичної залежності та інших, а також до їх родичів і близьких. Багато хто з вас чув про гучний скандал через закриття православного «реабілітаційного» центру в в селі Косачёвка Чернігівської області . Вся інформація про даний інцидент, швидше за все викликала страх і можливо відібрала надію і віру в систему реабілітації в цілому. Або ще гірше в можливість змінити життя і стати на шлях тверезості.

Цією статтею я не хочу спростувати те, що показували в новинах. Або те, що  безпосередньо відбувалося в Косачівці. Цим зверненням  хочу донести, що в усьому світі: в Америці, в Європі, в Україні серед величезної кількості реабілітаційних центрів, є представники якісних послуг , і навпаки – не якісних.

Сьогодні є центри, в яких працюють дійсно справжні фахівці в своїх напрямках, будь то: психологи, психотерапевти, лікарі наркологи-психіатри, консультанти по хімічним залежностям.

У таких центрах до кожного пацієнта ставляться професійно та людяно, в першу чергу як до особистості. Є розуміння, що залежність – це деградація, і акцент в програмі реабілітації слід робити на ефективних сторонах характеру. Необхідно надавати всебічну допомогу в їх постійному розвитку. А є, на жаль, «реабілітаційні центри» в пріоритеті у яких є банальне збагачення за рахунок страждань інших людей. В таких закладах  “працюють” виключно шарлатани.

На закінчення хочу додати – ні в якому разі не впадайте у відчай, не опускайте руки і не бійтеся звертатися по допомогу!

Перевіряйте історію виникнення лікувального закладу, компетентність персоналу та умови, в яких надаються послуги реабілітації. Дякую за увагу!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77