Кінезітерапія

Кінезітерапія

Відновлення рухової та фізичного активності після залежності. Кінезітерапія – комплексний підхід в реабілітації та лікуванні залежностей!

Тривале споживання наркотиків або алкоголю руйнує всі сфери життя людини. Дуже сильно може постраждати фізична сфера, в тому числі і функції опорно-рухового апарату. Але ці функції, на щастя, є одними з найбільш відновлюваних. Навіть займаючись самостійно під наглядом фахівця, можливо досягти високих результатів. Комплекс фізіотерапевтичних процедур, спрямованих на відновлення функцій опорно-рухового апарату людини називається кінезітерапія.

 У разі реабілітації залежностей підхід кинезитерапии часто є дуже важливим. Ми 

 

проводимо кінезітерапію в рамках реабілітації та лікування наркоманії, алкоголізму та інших залежностей. 

Кинезитерапия

 

Активне залучення пацієнта в процедури кинезитерапии є обов’язковим для ефективного результату. Лікувальна фізкультурна гімнастика є ключовим елементом кинезитерапии, без якої досягнення результату в роботі неможливо. Однак змусити себе самостійно займатися гімнастикою не кожному під силу. Більш того, без супроводу фахівця ці упражненеія можуть тільки погіршити ситуацію. Проходячи курс лікування залежностей, пацієнт проходить курс кинезитерапии під контролем кваліфікованого фахівця в рамках нормованого графіка.

Кінезітерапія проводиться як без залучення спеціальних засобів, так і з ними. Спеціальні засоби – це спеціалізовані тренажери і басейн. Все це є на базі Наркологічної Клініці Ренесанс Луцьк. Завдяки комплексним і нормованим вправ досягаємо кращих езультатом по відновленню навіть в найважчих ситуаціях.

Турбота про здоров’я клієнта – першорядний пріоритет наших співробітників. Зателефонуйте нам прямо зараз, дізнайтеся більше про наших методиках!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77