Лікування алкоголізму Ковель

Реабілітація алкогольної залежності в місті Ковель – Наркологічна Клініка Ренесанс 

Лечение алкоголизма КовельНаркологічна Клініка Ренесанс активно розширює свою діяльність, відкриваючи все більше відділень, в тому числі і для міста Ковель. Все більш актуальним запитом стає лікування алкоголізму в місті Ковель, як і у всій Волинській області. На жаль сьогодні клінічних ресурсів для якісного лікування алкоголізму у Волинській області просто немає, не дивлячись навіть на те, що захворювання алкогольної залежності тільки прогресує серед населення. Максимум, яку допомогу пропонують приватні фахівці  та державні організації для залежного, це детоксикація на базі наркологічного диспансеру або психологічна консультація. 

Лечение алкоголизма ЛуцкЗвернувшись в Наркологічну Клініку Ренесанс Ви отримаєте  всебічну підтримку компетентних спеціалістів та індивідуальний підхід, клінічні умови для комплексного одужання. Ми проводимо лікування алкоголізму в місті Ковель за науково виведеною Програмі одужання від алкоголізму, яка є нашою авторською методикою.  Основна задача нашої методики – одужання від алкоголізму у всіх значимих сферах життя людини при активному залучанні мотиваційного та вольового потенціалу пацієнта. Ми створюємо всі необхідні умови для одужання від алкоголізму в умовах клінічного стаціонару. Наш клієнта стає активним діячем у своєму одужанні.

Ми надаємо комплексну підтримку, тому штат співробітників Наркологічної Клініки Ренесанс складається зі співробітників-фахівців з кожного аспекту Програми. На базі Клініки лікування алкогольної залежності проводять такі спеціалісти, як психолог і психотерапевт, психіатр і лікар-нарколог вищої категорії, фізіотерапевт, масажист та сестринський персонал, консультанти-експерти по одужання. Персонал супроводжує пацієнта цілодобово, створюючи максимально безпечні умови одужання.

Фахівці Клініки проводять лікування та  одужання від алкоголізму у самих значимих сферах життєдіяльності людини – а саме у фізичній, соціальній, психологічної та особистісної. В області реабілітації алкогольної залежності наші фахівці є справжніми професіоналами. Надаючи індивідуальний набір інструментів з підтримки тверезості  та визначаючи причини виникнення алкоголізму та , створюючи всі необхідні умови ми добиваємося стовідсоткового позбавлення від алкоголізму для своїх випускників!

Формат клінічного стаціонару дозволяє фахівцям Клініки проводити всі необхідні процедури по детоксикації організму, фізичному відновленню і реабілітації, соціально реабілітації і психологічної терапії. Досягаємо високого рівня відновлення здоров’я, розкриття особистісного потенціалу та мотивації збереження тверезості у пацієнта. У форматі групової та індивідуальної роботи ми добиваємося викорінення причин алкогольної залежності на фізичному, свідомому і психічному рівнях.

Клініка Ренесанс сьогодні є лідером у лікуванні залежностей. Ми гарантуємо результат одужання від алкоголізму навіть у найважчих ситуаціях – звертайтесь!

Звернувшись до фахівців Наркологічної клініка Ви отримаєте гарантію одужання від алкогольної залежності та стовідсоткової якості наших послуг. Зателефонуйте нам прямо зараз – почніть рішення проблеми вже сьогодні!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77