Лікування алкоголізму у Чернівцях

Лікування алкоголізму Чернівці

8Наркологічна Клініка Ренесанс надає допомогу алкозалежним у відновленні життя та подоланні залежності від алкоголю. Проводимо лікування алкоголізму у Чернівцях в рамках клінічного стаціонару, де працюють фахівці із різного профілю реабілітації, психологічної підтримки та профілактики залежності. Реабілітація алкоголізму у Чернівцях в рамках ренесанс вмикає в себе наступну множину послуг:

  1. Невідкладна допомога та діагностика залежностей: виїзд фахівців на дім, обрив запою, тест на алкоголізм, трансфер на відділення та мотивація
  2. Фізичне відновлення та детоксикація: крапельна детоксикація в рамках клініки, медикаментозна підтримка, стабілізація психічного та фізичного стану.
  3. Психологічна та фізична реабілітація
  4. Профілактика залежності
  5. Ресоціалізація
  6. Консультативна підтримка родичів клієнту

Чому важливо проводити лікування алкоголізму у форматі реабілітації

Лікування алкоголізму в Чернівцях на даний момент реалізовано слабо. Алкоголізм в Україні приймає епідемічні масштаби. За причинами, що пов’язанні з алкоголізмом в Україні гине понад сто тисяч осіб на рік. Алкоголізм є однаково актуальною проблемою для всіх областей і міст. Алкоголізм у Чернівцях профілактиці не піддається, державні соціальні програми надають досить незначний ефект. Лікування алкоголізму у Чернівцях затребуване населенням міста та області, так як проблема набуває повальний характер. 

Ми надаємо реабілітацію алкоголізму для всіх жителів країни, і ефективне лікування алкоголізму в Чернівцях важливо для реалізації нашої діяльності. Ми маємо рясний досвід реабілітації алкозалежності, мотивуємо пацієнтів на повноцінний курс реабілітації.

Більше про лікування алкоголізму у Чернівцях можете дізнатись за телефоном!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77