Лікування анорексії у Болгарії

Лікування анорексії Болгарія

6Лікування анорексії в Болгарії – це лікування харчової залежності в умовах елітного курорту при залученні фахівців європейського рівня. Уже давно відомо, що Золоті Піски в Болгарії – це місце відпочинку та рекреації, здатне зняти будь-який стрес і напругу. Тепер лікування анорексії стає не тільки ефективним, але повним нових, приємних вражень, викликаних кліматом, умовами проживання та обслуговування, а так же європейською культурою країни.

Лікування анорексії в Болгарії з клінікою Ренесанс

Лікування анорексії в Болгарії є не тільки фізичне та емоційне відновлення. З клієнтом працюють сертифіковані фахівці різного профілю, спрямовані на терапію і поліпшення якості всіх порушених проблемою життєвих сфер – фізичної, емоційної, соціальної та особистісної.

Лікування анорексії в Болгарії проводять такі фахівці, як дієтолог, фітнес-тренер, лікар-фізіолог, психолог і психотерапевт, волонтери та консультанти з питань харчової поведінки. Комплексний підхід в терапії харчової залежності дозволяє домогтися того, що клієнт своїми зусиллями відновлює здоров’я і життя, виробляє нові стійкі звички контролю та регуляції харчової поведінки, і прощається з анорексією назавжди!

Більше дізнатися про лікування анорексії в Болгарії можете по телефону!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77