Лікування депресії гіпнозом

Лікування депресії гіпнозом

черговий міф про душевний одужання.

3Сьогодні депресія – дуже поширене і важко виліковне захворювання. У загальноприйнятій медичній практиці на території України та СНД не існує єдиного ефективного методу, що забезпечує ефективне лікування депресії. Напевно тому, що лікування депресії, це не лікування захворювання в стандартному розумінні. Депресія – це розлад душевного сприйняття, індивідуальний підхід і рішення проблеми на всіх рівнях її прояву – соціальному, фізичному, емоційному та особистісному – обов’язкова умова для ефективного подолання депресії. Сьогодні реабілітація депресії в умовах стаціонару є кращим рішенням, адже здійснити зусиллями одного фахівця і в стислі терміни таку роботу просто неможливо.

Проте, розуміння природи хвороби є далеко не у кожного, що є грунтом для віри людей в напівпрофесійні і навіть шарлатанські методи лікування депресії. Лікування депресії гіпнозом – найпоширеніший з цих міфів. Лікування депресії гіпнозом повністю суперечить цьому принципу, пропонуючи швидкі рішення. Передбачуваний результат виглядає так, ніби-то “спеціаліст” просто перемикає психіку клієнта, як автомат.

Але психіка людської особистості – точно не автомат з перемикачами. Налагодження та відновлення психоемоційного стану вимагає суто індивідуальний і тонкий підхід при активному залученні самого клієнта в одужання. Інакше результату просто не буде.

Якщо Ви зіткнулися з проблемою депресії – не втрачайте час! Зателефонуйте нам прямо, і разом ми зможемо вирішити цю проблему ефективно.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77