Лікування ігроманії у Казахстані

Лікування ігроманії в Астані.

Лікування лудоманії. Лікування ігроманії в Казахстані. 

9Ігроманія (лудомания) – це поведінкова залежність, психічне захворювання, виражене в нав’язливому і непереборному бажанні наполегливо грати в азартні ігри, навіть не дивлячись на всебічний наростаючий соціальну, фізичну і матеріальну шкоду. Ігроманію можливо зупинити, якщо звернутися до допомогою до спеціаліста! Фахівці Клініки Ренесанс гарантують стовідсотковий результат в позбавленні від ігрової залежності, лудоманії для своїх клієнтів! Сьогодні на базі Клініки Ренесанс можливо розпочати лікування ігроманії в Казахстані. Ми розширюємо свою діяльність, і відкрили нове відділення в Астані, столиці Казахстану, де проводимо комплексну терапію залежностей за авторською і запатентованою методикою.

Лікування ігроманії в Казахстані – це повноцінна терапія особистості, що дозволяє відновити чотири основних сфери кола життя – соціальну, чуттєву, фізичну і духовну. Ми не рекомендуємо проводити самолікування ігромніі, намагатися позбутися від ігроманії самостійно, так як залежна людина не здатна зупинитися, про що свідчить гіркий досвід багатьох наших клієнтів. Звернувшись до фахівців Клініки Ренесанс, Ви отримаєте інструменти, навички і переусвідомлення себе в проблемі, що дозволить перемогти залежність на рівні душі, розуму і тіла.

Зіткнувшись з проблемою ігроманії – не втрачайте час, тому що чим довше людина в залежності, тим гірші наслідки несе хвороба. Ми гарантуємо одужання від ігроманії та корінні особистісні зміни, якщо це необхідно. 

Зателефонуйте нашим фахівцям прямо зараз, і отримаєте компетентну консультацію саме у Вашому випадку!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77