Лікування пост травматичного стресового розладу

Лікування ПТСР

Лікування ПТСР АТО в Луцьку та посттравматичного стресового розладу – кращі умови і професійні фахівці в Реабілітаційному центрі Ренесанс.

1Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) – є розладом психіки, нервової системи та порушення фізичних функцій на тлі пережитого фізичного травмуючого впливу. ПТСР для України стає дуже поширеним явищем через воєнні дії на Донбасі. Поширеними причинами на території пострадянського простору посттравматичного стресового розладу є військові дії (зокрема в Афганістані) і насильницькі травми дитинства. Причиною великої кількості самогубств і ще більшого числа правопорушень від рук постраждалих є посттравматичний стресовий розлад.

Лікування посттравматичного стресового розладу є тою мірою, яка здатна повернути психологічний і душевне здоров’я, запобігти наслідкам ПТСР. Лікування посттравматичного стресового розладу необхідно проводити тільки за допомогою фахівців. Важливо розуміти, що буз допомоги ситуація може тільки посилитися, сам по собі посттравматичний стресовий синдром не пройде.

Звернувшись в Клініку терапії психологічних розладів Ренесанс в місті Луцьк сьогодні Ви зможете отримати весь необхідний спектр послуг для ефективного подолання ПТСР і реабілітації на всіх рівнях впливу захворювання. У нас найкращі фахівці в галузі і оптимальна гнучка цільова політика! Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, прозорість застосовуваних методів і стовідсотковий результат навіть в найважчих випадках.

Не зволікайте у проблемі – зателефонуйте нам прямо зараз, і почніть лікування ПТСР вже сьогодні! 


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77