Лікування алкоголізму без відома хворого

Лікування алкоголізму без відома хворого

Правда чи вигадка?

лечение алкоголизма без ведома больного лікування алкоголізму без відома хворого Одним з поширених міфів, який видають, як клінічно дієвий, це лікування алкоголізму без відома хворого.

Лікування алкоголізму без відома хворого полягає, як правило, у вживанні спеціальних харчових добавок алкоголіком таємно від нього самого. Передбачається, що ці добавки будуть викликати негативні відчуття, коли відбувається вживання алкоголю, що при багаторазовому повторенні викличе у алкоголіка неприязнь до спиртного.

Кількість цих добавок, пропоноване рекламою через ЗМІ та мережу Інтернет величезна. Це викликано тим, що люди готові продати і виставити за ліки все, що завгодно, лише б родичі залежних це купували.

Ці добавки можуть поширюватися у вигляді органічних продуктів, таких як зілля або навіть коріння рослин, описуваний ефект яких науково так і не відзначений.

Так само нерідко поширення подібних «ліків» в медикаментозної формі – таблетки, порошки. У більшості випадків продають замість ліків «пустушку».

Відзначимо те, що основні ефекти, що має на увазі лікування алкоголізму без відома хворого, це викликання неприємних відчуттів – нудоти, головного болю, або ж нейтралізація спиртного. Іноді в якості лікувального ефекту підносять його «містичний» вплив, що є вірною ознакою неприкритого шарлатанства.

Хоча подібні «препарати» дійсно можуть викликати фізіологічно неприємні почуття, проте це не сприяє наданню терапевтичного ефекту, так як психологічно хворий все одно хоче вживати алкоголь, шукає методи його безболісного вживання. Більш того, частіше за всього алкоголік сам здогадується про своє «лікування», що є грунтом для скандалів і сварок.

Лікування алкоголізму, як і лікування наркоманії, як і лікування залежності в цілому потребує активну участь хворого в цьому процесі. Статистика показує, що застосування методів зовнішнього впливу, таких як підшивка, установка блокатора, кодування, або ж лікування алкоголізму без відома хворого виявляється вкрай неефективними, без терапевтичного впливу реабілітації. Майже всі алкоголіки повертаються продовжують вживання алкоголю через кілька місяців утримання.

Не дайте ввести себе в оману! Телефонуйте нам прямо зараз, і отримайте правдиву інформацію про лікування алкоголізму вже сьогодні.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77