Лікування алкоголізму Рівне

Лікування алкоголізму Рівне

Лікування алкоголізму в місті Рівне – зверніться в єдину в регіоні Наркологічну Клініку Ренесанс!

Лечение наркомании ЛуцкЛікування алкоголізму – це кропітка і тривала робота позбавлення від залежності у всіх сферах життя. Довірити таку роботу можна тільки професіоналам. Тільки так вдасться не тільки позбутися від аклоголізма, але так само максимально зберегти і відновити здоров’я, сімейні відносини, соціальний стан, і матеріальні цінності, які були пошкоджені під час проблеми. Алкоголізм – це хімічна залежність, яка вражає життя потерпілого всебічно. Чим довше людина перебуває в проблемі, тим більше вона відбивається в його житті. Природа алкоголізму вимагає так само комплексний підхід. Неможливо позбутися від алкоголізму якими то швидкими або одиничними методами. Наркологічна Клініка Ренесанс проводить лікування алкоголізму за авторською методикою. Авторська запатентована наукова Програма реабілітації та ресоціалізації залежних “РЕНЕСАНС” – це наше досягнення і найефективніша програма подолання залежностей в Україні. Ми працюємо над усіма аспектами життєдіяльності з тим, що б навчити пацієнта ефективно зберігати свою тверезість в типових та індивідуальних труднощі.

Лікування алкоголізму по нашій Програмі реабілітації – чому саме ми?

Ми є єдиною клінікою в регіоні, де проводять всебічну реабілітацію алкогольної залежностей по науково виведеної методикою в умовах оснащеного стаціонару. Посудіть самі, звернувшись в Наркологічну Клініку Ренесанс, з Вами за індивідуальною програмою працюватимуть такі фахівці, як лікар нарколог-психіатр, психолог і психотерапевт, фахівці-аддіктологія, фізіотерапевт, масажист і сестринський персонал, коуч-тренер і фітнес-тренер і багато інших . Ми дбаємо про своїх пацієнтів, створюючи максимально безпечні умови, які гарантують тверезість і ізоляцію від емоційних подразників. Лікування алкоголізму у Ренесанс – це комплекс процедур, спрямованих на відновлення всіх сфер життя пацієнта і усунення причин самої залежності. Тільки так можна досягти надійний і довговічний результат в подоланні проблеми

  • Фізична сфера життя: комплексне і всебічне відновлення здоров’я пацієнта. Проводимо такі процедури, як детоксикація організму від наркотиків, сауна і масаж, рефлексотерапія, фітотерапія і гепатопротекторну терапія, соляна кімната, аудіопсіхокоррекція і електросон, інфрачервона терапія і багато іншого. З пацієнтом індивідуально працюють фізіотерапевт і фітнес-тренер за бажанням.
  • Відновлення психічної сфери життя: наркотики руйнують психіку пацієнта. Лікар нарколог-психіатр, психолог і психотерапевт визначають ступінь шкоди, який заподіяла залежність психіці, особистості і інтелектуально-емоційної сфери життя. За індивідуальною програмою пацієнт проходить психотерапію, тренінги та консультації, можлива медикаментозна підтримка при необхідності.
  • Відновлення соціальної сфери життя: в форматі терапевтичної спільноти пацієнт змінює деструктивні моделі поведінки а тренінгова робота з коуч-тренером і іншими фахівцями дозволить виробити ефективні творчі моделі поведінки. При бажанні проводимо сімейну психотерапію, залучення в навчання та професійну діяльність пацієнта. На базі Клініки проходять курси англійської мови з сертифікацією по завершенню.
  • Реабілітація залежності: пацієнт за індивідуальною програмою працює з аддіктологія-консультантами, розбираючи причини своєї залежності і знаходячи ефективні моделі подолання залежності, отримую всебічну інформативну, консультативну та психологічну підтримку.

Наркологічна Клініка Ренесанс – це загальновідомий бренд. Сьогодні тільки по Україні функціонує понад тридцять відділень, які надають професійне лікування залежностей в умовах європейського стаціонару. Лікування алкоголізму в місті Рівне комплексно і з гарантією результату можливо саме у нас! Наркологічна Клініка Ренесанс в місті Рівне – це найкраще рішення в регіоні. Ми гарантуємо стовідсотковий результат в позбавленні від алкоголізму навіть в найважчих ситуаціях!

Лікування алкоголізму у Наркологічній Клініці Ренесанс – це запорука успіху! Телефонуйте нам прямо зараз, консультації безкоштовні.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77