Лікування алкоголізму в Київській області

Лікування алкоголізму в Київській області

5

Наркологічна Клінвка Ренесанс провожить лікуваня алкоголізму у Україні. Маємо три відділені у Київській області. Наші відділення повністтю укомплектовані для повноцінного життя та реабілітації пацієнтів. Переваги реабілітації у Клініці Ренесанс:

  1. Різнобічна та гнучка програма за індивідуальним підходом. Замовте курс добового відновлення чи повноцінної реабілітації, отримайте психологічну та профілактичну допомогу однразово.
  2. Супровід фахівцями 24/7, графік всебічного розвитку під час реабілітації – пацієнт максимально залучений у відновлення фізичної, психічної, соціальної та особистісної сфери життя із гарантованим результатом.
  3. Дієві методики профілактики зриву та збереження тверезості.
  4. Соціальна допомога та гарантований результат одужання від алкоголізму.

На сьогодні реабілітація алкоголізму є найдієвішим методом позбавлення від проблеми.

Методика реабілітації у Наркологічної Клініки Ренесанс

Лікування алкоголізму в Київської області – це в першу чергу комплексна програма реабілітації. Надаємо умови та допомогу у всебічному особистісне відновлення. Проводимо цілеспрямовану профілактику та запобігання залежної поведінки. Прищеплюємо мотиваційну установку на тверезість. Навчаємо комплексу інструментів психологічної саморегуляції.

Проводимо фізичне відновлення, практикує штат фахівців і комплекс умов для всебічного фізичного відновлення. Пацієнт, проходячи реабілітацію алкоголізму відвідує курс масажу і акупунктури у фахівця – лікаря-рефлексотерапевта. Регулярне відвідування банного комплексу, кінезіотерапія, доступ до тренажерного залу, нормований режим харчування і дня – все це сприяє ефективному фізичному відновленню у розрізі лікування алкоголізму в Київській області.

Особистісне та психологічне відновлення забезпечується групової та індивідуальної роботою з різнопрофільними фахівцями психотерапії та особистісного зростання. Обов’язково проводяться індивідуально і в групі сесії психолога, психотерапевта, коуч-тренера, консультантів-експертів по боротьбі з хімічною залежністю.

Комплексність методів та науковість підходу надають 100% результат одужання від залежності для наших пацієнтів. Надаємо гнучкі пропозиції, з кожним пацієнтом працюємо індивідуально.

Більше про лікування алкоголізму у Київській області можете дізнатись за телефоном!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77