Лікування алкоголізму за кордоном

Лікування алкоголізму за кордоном

Скористайтесь можливостями та послугами Наркологічної Клініки Ренесанс!

8Клініка Ренессанс має доступ до реабілітаційних відділень за кордоном. Ми пропонуємо лікування алкоголізму за кордоном у відділеннях Болгарії, Польщі, США та Європи для тих, хто потребує посиленого відновленні і якісно нової соціальної адаптації.

Лікування алкоголізму за кордоном розраховане на мотивованих людей, охочих не тільки вийти з алкогольної залежності, але і розширити кордони свого життя.

Лікування алкоголізму за кордоном здійснюється за підтримки держав, в яких розташовуються відділення. З пацієнтами працюють фахівці європейського рівня. Людина, проходячи лікування алкоголізму за кордоном, має можливість познайомитися з мовою та культурою тієї країни, яку обрала для лікування алкоголізму. Етап ресоціалізації в даному випадку являє собою адаптацію до нових умов життя не рідко з можливістю подальшого працевлаштування.

Лікування алкоголізму за кордоном так само передбачено для людей з важкими захворюваннями, які не можуть отримати в Україні достатнього лікування, проте потребують суміжне лікування алкоголізму. У такому разі лікування алкоголізму за кордоном дозволяє поєднати процес реабілітації та лікування поточних захворювань.

Лікування алкоголізму закордоном, це не тільки гарантоване позбавлення від проблеми, але і можливість стикнутися з мовним та культурним середовищем багатьох країн! Телефонуйте нам прямо зараз, консультація безкоштовна.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77