Лікування булімії Луцьк

Лікування булімії Луцьк

Булімія, що робити? Лікування булімії в місті Луцьк в Клініці Ренесанс – ефективні методики, кращі умови, виключні фахівці!

Лечение булимии ЛуцкРозлад харчової поведінки, що виражається компульсивним переїданням називається булімією. Переїдання часто чергується з екстремальним голодуванням, що є різними поведінковими фазами однієї хвороби. Сам процес поїдання їжі стає для булеміка предметом залежності. Тому булімію часто називають залежністю від їжі. Булімія, не будучи вчасно зупиненої, призводить до множинних розладів, нерідко з фатальними наслідками. Тому лікування булімії важливо починати відразу після виявлення хвороби. Звернувшись в Клініку Ренесанс Ви зможете провести лікування булімії в місті Луцьк на вищому рівні і з гарантією результату.

Причини та наслідки булімії. Чому лікування булімії є необхідним та першочерговим?

Причини булімії здебільшого лежать в площині психіки і особистісних особливостей хворого. Так само має місце бути гормональний розлад, який негативно позначається на психоемоційному стані. Ці фактори в комплексі провокують виникнення аддикций, в тому числі і харчової залежності.  Булімія руйнує всі сфери життя людини, але в першу чергу здоров’я і психіку залежного. Фізичні наслідки для тіла можуть прийняти радикальний характер через нездорового метаболічної обміну, викликаного переїданням і недоїданням. Спектр захворювань різний, але в першу чергу можуть виникнути хронічні недуги шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та ендокринної системи. Якщо не почати лікування булімії вчасно, то якість життя залежного може сильно погіршитися навіть після одужання від самої булімії.

Але ще більше страждає психічна сфера життя. Постійна зацикленість на їжі і втрата життєвого інтересу призводять до перманентного стресу, який вироджується в невротичні стани. Неврози і комплекси призводять до дефектів сприйняття і хворобливих станів свідомості. Наслідки таких станів без купірування можуть бути різними, починаючи від асоціальної поведінки та хімічних залежностей, закінчуючи психотическими і божевільними станами. Лікування булімії є необхідним заходом, ніж раніше в проблему втрутяться фахівці, тим легше буде протікати одужання.

 

Як почати лікування булімії?

Звернувшись в Клініку Ренесанс в місті Луцьк Ви отримаєте комплексні і укомплектовані умови, допомога кваліфікованих фахівців і гарантії результату в одужанні! Важливо розуміти, що самостійне вирішення проблеми унеможливлене, адже контроль над станом вже втрачено. Відновлення здорової поведінки без комплексної терапії і усунення причин булімії призведе до чергового зриву, вийти з якого буде складніше. Правильним рішенням є звернення до фахівця. Випускники Клініки Ренесанс позбавляються від булімії на психічному рівні, безперешкодно ведуть здоровий спосіб життя без залежності.

Зателефонуйте нам прямо зараз і отримаєте вигідні пропозиції і всі необхідні гарантії результативності послуг!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77