Лікування депресії амбулаторно

Лікування депресії

Амбулаторне лікування в Ренесанс

Лікування депресії – це тривалий і всебічний процес. Оскільки депресія є психологічним захворюванням, лікування депресії потребує втручання фахівців. Ми змушені визнати, що депресію неможна вилікувати препаратами або методами однієї тільки психотерапії. Найнебезпечніше, з чим може зіткнутися потерпілий від депресії – це поверхневий підхід до своєї проблеми з боку близького оточення. Людина в стані депресії нездатна контролювати свій стан, депресія підпорядковується вольовим зусиллям. Тільки співчуття і компетентність, повна ізоляція від стресових факторів і комплексний підхід – відновлення фізичної, соціальної, психічної та емоційної сфер життя – можуть гарантувати позбавлення від депресії на рівні виникнення захворювання.

Амбулаторне лікування депресії дозволяє гарантувати постійність застосовуваних процедур, індивідуальний підхід до клієнта і постійну динаміку одужання. Лікування депресії амбулаторно на базі Клініки Ренесанс дозволить Вам отримати компетентну підтримку і постійний супровід цілого ряду фахівців – лікаря-психіатра, психолога, психотерапевта, фізіотерапевта і сестринського персоналу, консультантів і коуч-тренера.

Лікування депресії амбулаторно в Клініці Ренесанс – це індивідуальна програма одужання, що дозволяє поступово позбутися від депресії на всіх рівнях виникнення. Усуваємо фізіологічні причини депресії, нормируя режим дня клієнта, проводячи грамотну терапію та при необхідності медикаментозну підтримку – лікування депресії препаратами. Психотерапія депресії дозволить клієнтові розібратися з внутрішніми переживаннями і знайти практичний вихід з багатьох проблемних ситуацій навіть на побутовому рівні. Терапевтична середовище та плавний висновок в соціум дозволять відновити соціальну сферу життя клієнта і повернути його до активної здорового життя.

Проблема депресія – це смертельне захворювання. Не втрачайте час, почніть діяти вже сьогодні! Зателефонуйте нам прямо зараз, і отримаєте компетентну консультацію саме у Вашій ситуації!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77