Лікування клептоманії Луцьк

Лікування клептоманії Луцьк

Що таке клептоманія, як позбутися від клептоманії? Лікування клептоманії в місті Луцьк, Наркологічна Клініка Ренесанс!

6Клептоманія – це поведінкова дисфункція, за своїм прояву і непідконтрольність є схожою з залежностями. Однак клептоманія не є залежністю в стандартному розумінні цього слова. Найчастіше жертвами клептоманії стають мимоволі, людина не здатна контролювати свою поведінку з найперших епізодів захворювання. Тому причини клептоманії криються не в проблемі вольових ресурсів, а глибше. Клептоманія надає серйозні наслідки на життя людини, приводячи до його асоциализации, і часто до більш глибоких розладів – депресії, неврозів, придбання хімічних залежностей. Тому лікування клептоманії варто почати відразу, як тільки виявлено порушено відхилення.

Клептоманія є дисфункцією на психологічному рівні. Проте клептоманія за формою свого протікання і симптомів не відрізняється від поведінкової залежності. Тому принципи лікування клептоманії аналогічні. А саме, повернути пацієнтові розсудливість в свою проблему і створити всі необхідні умови для відновлення вольових і особистісних ресурсів, усунення причин виникнення клептоманії на психологічному, психічному рівні, надання пацієнту дієвих інструментів щодо профілактики зриву відштовхуючись від конкретно його ситуації.

Як почати лікування клептоманії?

8Для того, що б такий підхід був ефективний, необхідно створення комплексних умов, супровід фахівців, індивідуальний підхід до кожної ситуації. На жаль, такі умови не забезпечити амбулаторним відвідуванням окремих фахівців, таких як психотерапевт, психолог або психіатр. Більш того, часто ускладнення, викликані на клептоманію вимагають медикаментозного втручання. Ефективну і всебічну терапію розлади можливо провести в спеціалізованій установі, яке має в своєму розпорядженні штатом всіх необхідних фахівців.

Отримати такі умови Ви можете, звернувшись в Клініку терапії залежностей Ренесанс. У нас Ви можете почати лікування клептоманії в місті Луцьк. Ми гарантуємо стовідсотковий результат позбавлення від клептоманії і високу якість послуг.

Наркологічна Клініка Ренесанс надасть ефективні рішення саме у Вашій ситуації – зателефонуйте нам прямо зараз!

Продивитись українською!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77