Лікування наркоманії у Європі

Лікування наркоманії в Європі

Лікування наркоманії у Європі – нові перспективи із Наркологічному центрі Ренесанс!

2Наркологічна клініка Ренесанс здійснює лікування наркоманії на базі багатьох відділень. Єдиність та індивідуальність Програми та гнучкий підхід до клієнтів дозволяють надавати рішення, вироблені під будь-які запити у нашій сфері. Клініка Ренесанс пропонує здійснити лікування наркоманії в Європі. Лікування наркоманії в Європі здійснюється на базі дружніх центрів нашої організації. Лікування наркоманії в Європі відбувається на ексклюзивних умовах. Лікування наркоманії в Європі направлено на комплексне відновлення психіки і організму після вживання наркотиків. 

Лікування у Європі – процедура та переваги

Реабілітація у Європі на базі нашого відділення, це переваги як якості та професійності лікування, так і зовнішнього та культурного оточення. В європейских відділеннях працюють фахівці, сертифіковані та освідченні за стандартами країн ЄС. Умови перебування виключно санаторіальні, вищого класу. Окрім того, програма вмикає в себе соціально-культурну інтеграцію у середовище Європейського Союзу. Мається можливість вивчення мови та подальшого устрою у обрану країну.

Сьогодні на базі нашої Асоціації на постійній основі працюють відділення на території країн Польщі та Болгарії. Окрім того, можливо лікування у інших країнах ЄС за партнерською програмою, подробиці за телефоном. Реабілітація на базі постійних відділень являє собою наступні переваги:

  • Лікування наркоманії в Болгарії являє собою відновний курс в курортних умовах, крім цього реабілітація в Болгарії увазі інтенсивну психологічну роботу.
  • Лікування наркоманії в Польщі відбувається в декількох центрах і основною метою реабілітації є ресоціалізація людини і адаптація його до життя в європейському соціумі.

Лікування наркоманії в Європі здійснюється по новаторським методикам і в процесі реабілітації задіяні фахівці найвищого рівня. Дізнайтесь більше про наші можливості – зателефонуйте нам прямо зараз!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77