Лікування наркоманії гіпнозом

Лікування наркоманії гіпнозом

Чому не варто довіряти сумнівним методам?

Лікування наркоманії гіпнозом – це один з найпоширеніших міфів лікування залежностей, який досі користується широким попитом. На цій ниві з’явилось багато псевдо-спеціалістів, які пропонують свої послуги за великі гроші, але так і не можуть позбавити від проблеми. Цей міф розрахований на некомпетентність потерпілих у проблемі залежності, які готові зробити все, щоб якомога швидше позбутися від залежності. В чому ж проблема лікування залежностей, і чому гіпноз є міфом одужання від наркоманії?

Лікування наркоманії гіпнотичним методом – чи можливо закодувати від наркотиків?

Міф лікування наркоманії гіпнозом у Україні поширився з кінця восьмидесятих, коли по телевізору практикували такі гіпнотизери, як Кашпіровський. Цю хвилю зловило багато людей, які також стали видавати себе за фахівців. Зараз історично доведено те, що всі ці методи та інсталяції були лише шоу, і ніяких гіпнотичних ефектів при цьому не було. Тому у дев’яностих лікування наркоманії гіпнозом було дуже поширеною послугою. І варто відмітити, у цій послузі був процент позитивного одужання. Це було викликано неосвідченісттю населення і вірою у цей метод. Іншими словами, було задіяно ефект “плацебо”.

Але важливо зауважити, що сугестивні методи впливу на психіку існують, і вони є научно апробованими. Але цих методів не може бути достатньо для одужання від наркоманії, адже реабілітація залежностей – це комплексний процес, який потребує всебічної праці та активної вольової участі самого пацієнта у процесі. Одноразовими методами вирішити проблему наркоманії практично неможливо. 

Метод лікування наркоманії гіпнозом як правило сам по собі є безпечним. Але тільки окремо від загальної картини. Важливо розуміти, що в разі, коли відбувається вживання наркотиків дорога кожна хвилина, так як життя залежної людини насправді важить на волосині. З цього трата часу і зусиль на неефективні методи тільки погіршує становище хворого і робить подальший процес одужання тільки складніше.

Дізнайтеся більше про лікування наркоманії і ефективні методики – зателефонуйте нам прямо зараз!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77