Лікування наркоманії Мукачево

Лікування наркоманії Мукачево

Реабілітація наркоманії в Мукачево – новітні технології реабілітації в Ренесанс!

Лечение наркомании МукачевоНе знаєте, де знайти наркологічний центр, наркодиспансер, чи наркологічну клініку в Мукачево? Звертайтесь в Наркологічну Клініку Ренесанс, ми завжди будемо раді Вам допомогти! Мукачево сьогодні – це колоритне місто на заході Прикарпатьскої області. Не дивлячись на те, що Мукачево є не дуже великим містом, його теж вразила проблема наркотичної залежності. Але на жаль сьогодні в місті немає жодного реабілітаційного центру чи наркологічної клініки, яка б здійснювала лікування наркоманії в Мукачево. Від частини це пов’язано з тим, що місто невелике, тому лікування залежностей на приватному рівні ніхто не здійснює. Але в першу чергу це викликано байдужістю держави та територіальних громад до проблеми наркоманії та якості заходів протидії цій хворобі. Але у області практикує Наркологічна Клініка Ренесанс. Звернувшись до нас, Ви отримаєте якісні послуги з лікування наркоманії. Можемо здійснити швидке та оперативне транспортування пацієнта на відділення. 

Лікування наркозалежних в Наркологічній Клініці Ренесанс – чим ми можемо допомогти?

Ми лікуємо наркоманію у Мукачево та в області за авторською методикою реабілітації. Сутність нашого методу знаходиться у комплексному та всебічному підході до проблематики залежності. В Наркологічній Клініці Ренесанс практикує цілий штат досвідчених фахівців. З пацієнтом у рамках Курсу практикує цілий ряд різнофахових спеціалістів. В Клініці працюють: доктор-нарколог психіатр, психотерапевт і психолог, фізіотерапевт і сестринський персонал, консультанти адіктологи і коуч тренер.  Лікування від наркотичної залежності в Наркологічній Клініці Ренессанс здійснюється у рамках чотирьох основних етапів:

  • Діагностика залежності, детоксикація.
  • Відновлювальна реабілітація.
  • Терапія і профілактика залежності
  • Плавний вихід в соціум і ресоціалізація.

Кожен етап складається з цілого ряду спеціалізованих процедур, які пацієнт проходить за індивідуальною програмою одужання. Ми надаємо пацієнту усі необхідні ресурси та сили для подолання залежності, та підтримки довговічної тверезості.

Сьогодні за статистикою одужання від наркотичної залежності Наркологічна Клініка Ренесанс є безперечним лідером.  Ми базуємо нашу практику на наступних основних принципах: чесність до клієнта і довірче ставлення, турботливий і індивідуальний підхід, науковість методів і компетентність фахівців. Сьогодні ми – єдині, хто проводить реабілітацію залежних по комплексній ліцензованої методикою в умовах європейського стаціонару!

Дізнайтеся більше про лікування наркоманії в Мукачево – зателефонуйте нам прямо зараз!


 

Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77