Лікування наркоманії Рівне

Лікування наркоманії рівне

Лікування наркоманії в місті Рівному у Наркологічній Клініці Ренесанс – це професійний підхід, комплексна робота та гарантія результату!

Лечение наркомании ЛуцкНаркоманія – це хвороба, хімічна залежність, яка повністю позбавляє людину контролю над своєю поведінкою. Наркоманія поступово але гарантовано зруйнує життя потерпілого, якщо не зупинити проблему. Залежність від наркотиків вражає всі основні сфери життєдіяльності, і деформує психіку залежного. Тому неможливо вирішити проблему залежності якимось одиничним рішенням або процедурою. Тільки всебічний підхід до проблеми дозволить вирішити ситуацію і досягти гарантованого результату. Лікування наркоманії з гарантією результату можливо тільки в спеціалізованих умовах наркологічного диспансеру та при долучанні ряду профільованих фахівців. Лікування наркоманії в місті Рівне із гарантією результату – це Наркологічна Клініка Ренесанс. Ми пропонуємо позбавлення від наркотичної залежності в умовах клінічного стаціонару і гарантуємо стовідсотковий результат одужання. 

Лікування наркоманії у Ренесанс – чому саме ми?

Що таке Наркологічна Клініка Ренесанс? Це клініка по терапії залежностей, загальновідомий бренд, під яким працюють понад 30 відділень тільки по Україні і більше 10 за кордоном. Ми розробили авторську методику по лікуванню залежностей, яка має на увазі комплексний підхід до проблеми.  Наша програма – авторська запатентована наукова Методика реабілітації та ресоціалізації залежних “РЕНЕСАНС”. Ми працюємо над усіма аспектами життєдіяльності з тим, що б навчити пацієнта ефективно зберігати свою тверезість в типових та індивідуальних труднощі. Робота по реабілітації залежно проводитися у всіх, уражених хворобою сферах життя, а саме:

  • Фізична сфера життя: комплексне і всебічне відновлення здоров’я пацієнта. Проводимо такі процедури, як детоксикація організму від наркотиків, сауна і масаж, рефлексотерапія, фітотерапія і гепатопротекторна терапія, соляна кімната, аудіопсихокоррекція і електросон, інфрачервона терапія і багато іншого. З пацієнтом індивідуально працюють фізіотерапевт і фітнес-тренер за бажанням.
  • Відновлення психічної сфери життя: наркотики руйнують психіку пацієнта. Лікар нарколог-психіатр, психолог і психотерапевт визначають ступінь шкоди, який заподіяла залежність психіці, особистості і інтелектуально-емоційної сфери життя. За індивідуальною програмою пацієнт проходить психотерапію, тренінги та консультації, можлива медикаментозна підтримка при необхідності.
  • Відновлення соціальної сфери життя: в форматі терапевтичної спільноти пацієнт змінює деструктивні моделі поведінки а тренінгова робота з коуч-тренером і іншими фахівцями дозволить виробити ефективні творчі моделі поведінки. При бажанні проводимо сімейну психотерапію, залучення в навчання та професійну діяльність пацієнта. На базі Клініки проходять курси англійської мови з сертифікацією по завершенню.
  • Реабілітація залежності: пацієнт за індивідуальною програмою працює з аддіктологія-консультантами, розбираючи причини своєї залежності і знаходячи ефективні моделі подолання залежності, отримую всебічну інформативну, консультативну та психологічну підтримку.

Сьогодні у регіоні Волинь і місті Рівне ми є найкращими в своїй сфері. Наркологічна Клініка Ренесанс є лідером в Україні за статистикою одужання від залежностей. Звернувшись до нас Ви безперечно залишитеся задоволені умовами стаціонару, турботою і професійністю наших фахівців. Ми гарантуємо стовідсотковий результат позбавлення від наркотичної залежності навіть у найважчих ситуаціях!

Зателефонуйте нам прямо зараз – і ми вже сьогодні знайдемо ефективні рішення саме у Вашій ситуації!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77